BRATEKO – priemyseln├ę podlahy

BRATEKO – priemyseln├ę podlahy

betonove-podlahy.info

Kvalitn├ę priemyseln├ę podlahy poklad├íme r├Żchlo a ┼ípi─Źkovou technikou v tej najvy┼í┼íej kvalite, ktor├║ ocen├şte v skladov├Żch priestoroch, gar├í┼żach, ale aj na ak├Żchko─żvek spevnen├Żch ploch├ích. V na┼íich referenci├ích sa po─Źet metrov ┼ítvorcov├Żch polo┼żen├Żch priemyseln├Żch podl├íh ka┼żdoro─Źne zvy┼íuje.

Spoznajte priemyseln├ę podlahy od Brateko

Spoznajte Brateko a na┼íe priemyseln├ę podlahy, ktor├ę poklad├íme pomocou ┼ípi─Źkovej laserovej techniky vo vysokej kvalite a r├Żchlej┼íie ne┼ż by ste si mysleli. Pri na┼íej pr├íci pou┼ż├şvame ┼ípi─Źkov├ę zariadenie Laser Screed, v─Ćaka ktor├ęmu je ukladanie a h├║tnenie bet├│novej zmesi so zv├Ż┼íenou rovinnos┼ąou a vy┼í┼íou produktivitou v porovnan├ş s tradi─Źn├Żmi met├│dami. Neboj├şme sa realizova┼ą priemyseln├ę podlahy aj na netradi─Źn├Żch ─Źi ┼íikm├Żch ploch├ích. Aby na┼ía pr├íca bola dokonal├í pristupujeme ku ka┼żdej stavbe individu├ílne, aby sme vybrali tie najvhodnej┼íie druhy v├Żstu┼że a varianty ├║nosnosti bet├│novej kon┼ítrukcie.┬áPon├║kame komplexn├ę rie┼íenia na mieru, ─Źo znamen├í poradenstvo, n├ívrh a realiz├íciu s dlhodob├Żm ├║─Źinkom. Va┼ía spokojnos┼ą je na┼ía najvy┼í┼íia priorita.

priemyseln├ę podlahy

R├┤znorod├ę vyu┼żitie priemyseln├Żch podl├íh

Sme si vedom├ş, ┼że na r├┤zne miesta sa hod├ş in├Ż typ priemyselnej podlahy, av┼íak jednu vec maj├║ spolo─Źn├║ a tou je vysok├í kvalita pokl├ídky. Kvalita priemyseln├Żch podl├íh je rovnako d├┤le┼żit├í v skladov├Żch priestoroch, v hal├ích, gar├í┼żach, na chodn├şkoch aj n├ídvoriach ─Źi in├Żch spevnen├Żch ploch├ích. N├í┼í t├şm pracovn├şkov v├ím zabezpe─Ź├ş r├┤zne typy priemyseln├Żch podl├íh do ak├Żchko─żvek priestorov. Tak isto zrealizujeme podlahu, ktor├║ si vyberiete ─Źi u┼ż sa jedn├í o vsypov├║ podlahu, bez┼ík├írov├║ podlahu, tenkovrstvov├║ pancierov├║ podlahu, ale aj cementobet├│nov├ę kryty. Na┼íe dlhoro─Źn├ę sk├║senosti n├ím dovo─żuj├║ poskytova┼ą odborn├ę poradenstvo v segmente priemyseln├Żch podl├íh a prin├í┼ía┼ą tak z├íkazn├şkom neust├íle kvalitnej┼íie rie┼íenia. Odporu─Ź├şme v├ím to najvhodnej┼íie rie┼íenie presne pod─ża typu v├í┼ího podnikania a s oh─żadom na bud├║cnos┼ą.