ACTIVEAUTO – r├Żchly v├Żkup vozidiel

ACTIVEAUTO – r├Żchly v├Żkup vozidiel

V ActiveAuto zabezpe─Źujeme kompletn├ę slu┼żby v oblasti dovozu, v├Żkupu a predaja jazden├Żch vozidiel efekt├şvnym a transparentn├Żm sp├┤sobom, ktor├Ż je r├Żchly a spo─żahliv├Ż. Peniaze za svoje vozidlo m├íte u n├ís do menej ako hodiny v hotovosti.

V├Żkup vozidiel na po─Źkanie

V ActiveAuto m├íme nastaven├ę procesy tak, aby na┼íi z├íkazn├şci odch├ídzali spokojn├ş. To znamen├í, ┼że cel├Ż proces v├Żkupu vozidiel je r├Żchly, jednoduch├Ż a transparentn├Ż. Postar├íme sa o to, aby ste v kr├ítkom ─Źase dostali za svoje vozidlo peniaze a u┼íetr├şme v├ím tak mno┼żstvo ─Źasu s jeho predajom. Proces funguje sp├┤sobom, ┼że po pr├şchode k n├ím skontrolujeme potrebn├║ dokument├íciu a urob├şme obhliadku vozidla. N├ísledne v├ím pon├║kneme cenu za v├Żkup vozidla a priprav├şme v┼íetky potrebn├ę dokumenty. V pr├şpade potreby doplat├şme za v├ís aj p├┤┼żi─Źku na va┼íe vozidlo. Peniaze v├ím vyplat├şme v hotovosti priamo na mieste a za necel├║ hodinu odch├ídzate domov. R├Żchlo, jednoducho a transparentne. Va┼ía spokojnos┼ą s na┼íimi slu┼żbami je u n├ís na prvom mieste.

activeauto.sk

Vykupujeme vozidl├í v┼íetk├Żch zna─Źiek

Vyhovieme v┼íetk├Żm na┼íim z├íkazn├şkom, preto┼że pon├║kame mo┼żnos┼ą v├Żkupu vozidiel v┼íetk├Żch zna─Źiek a modelov. Aj to n├ís odli┼íuje od konkurencie, preto┼że ktoko─żvek k n├ím pr├şde za ├║─Źelom predaja svojho auta, od├şde v priebehu hodiny aj s peniazmi za svoje vozidlo. Okrem predaja vozidiel v┼íak pon├║kame na┼íim z├íkazn├şkom aj k├║pu vozidla z n├í┼ího autobaz├íru v Poprade, v ktorom pon├║kame mno┼żstvo kvalitn├Żch vozidiel za skvel├ę ceny. Na┼íe slu┼żby sl├║┼żia k va┼íej maxim├ílnej spokojnosti, a preto predaj vozidiel zabezpe─Źujeme aj formou leasingu ─Źi auto ├║veru. Predaj jazden├Żch vozidiel v├ím pon├║kame sprostredkovane od t├Żch najlep┼í├şch leasingov├Żch spolo─Źnost├ş na Slovenskom trhu. Preto nev├íhajte a vyu┼żite predaj jazden├Żch vozidiel na leasing od ActiveAuto.

v├Żkup vozidiel