Aké výhody prináša rekuperácia do domu?

Aké výhody prináša rekuperácia do domu?

rekuperácia do domu

Chcete dýchať čistý a zdravý vzduch? Riešením je rekuperácia do domu od SISEP – PVP, s. r. o. – odborníkov na vykurovanie (aj podlahové vykurovanie), plynoinštalácie, vzduchotechniku i stropné chladenie. Postaráme sa, aby vám rekuperácia do domu pravidelne dodávala čerstvý vzduch do interiéru.

rekuperácia

Ako funguje rekuperácia do domu?

Rekuperácia do domu prestavuje kontrolované vetranie. Jej princíp fungovania je jednoduchý – vo výmenníku sa ohreje čerstvý vzduch z exteriéru, a to teplom pochádzajúcim z odpadového interiérového vzduchu. Dodáme, že rekuperácia do domu čerstvý exteriérový vzduch aj prefiltruje. Teda ho zbaví baktérií a ostatných škodlivín. Je zrejmé, že rekuperácia do domu zvýši kvalitu ovzdušia v interiéri. Ide o dômyselne prepracované zariadenie tvorené skriňou, dvojicou ventilátorov, spomínaným výmenníkom a špeciálnymi čistiacimi filtrami. Potešujúcou správou je, že rekuperácia do domu si nevyžaduje výraznejšie stavebné zásahy. Postačí montáž dvojice otvorov pre prívod aj odvod vzduchu. Pridajte sa aj vy k našim spokojným zákazníkom a presvedčte sa, že rekuperácia vzduchu je vždy perfektnou voľbou.

Ušetrite vďaka rekuperácií do domu

Rekuperácia v dome je optimálnym riešením, ako prispieť k zdravšiemu a hygienickejšiemu bývaniu. Rekuperácia do domu totiž zaistí, že v interiéri sa zbytočne nebude zhromažďovať vlhkosť, ktorá je hlavnou príčinou vzniku nepríjemných a škodlivých plesní. Azda netreba zdôrazňovať, že škodia nielen vášmu zdraviu, ale napadajú aj steny, nábytok a ostatné zariadenie. Rekuperácia do domu ako spôsob zdravého, úsporného a pravidelného vetrania je vhodná pre novostavby aj staršie nehnuteľnosti. Zaistí vetranie bez zbytočných tepelných únikov. Aktuálne patrí rekuperácia do domu k ekologickým a energeticky úsporným metódam vykurovania, ktoré je šetrné k vášmu zdraviu aj majetku. A zaiste potešujúca je aj rozumná cena rekuperácie, ktorá poteší vašu peňaženku.

Oslovila vás rekuperácia do domu (lokálna rekuperácia, rekuperácia s chladením, decentrálna rekuperácia a i.) a chceli by ste sa dozvedieť viac? Stačí nás kontaktovať. Urobíme všetko pre to, aby vaša rekuperácia do domu efektívne a spoľahlivo fungovala dlhé roky. A nielen rekuperácia. Sme odborníci aj na solárne kolektory, tepelné čerpadlo, podlahové vykurovanie, plynové kondenzačné kotle aj stropné chladenie.

Prečítajte si tiež: