Allgarden: kvalitn├ę vonkaj┼íie ┼żal├║zie aj rolety

Allgarden: kvalitn├ę vonkaj┼íie ┼żal├║zie aj rolety

allgarden.sk

Na za─Źiatku je t├║┼żba ma┼ą ve─żk├ę okn├í a ve─ża prirodzen├ęho svetla, av┼íak potom pr├şdu ┼ąa┼żkosti s k├║ren├şm a klimatiz├íciou a vy┼í┼íie ├║─Źty za energie. Stavte na dizajnov├ę vonkaj┼íie ┼żal├║zie alebo vonkaj┼íie rolety, ktor├ę s├║ efekt├şvnym rie┼íen├şm. Sta─Ź├ş spr├ívne za┼ąahovanie a u┼íetr├şte na teple i chladen├ş.

Elegantn├Ż dizajn a funk─Źnos┼ą

├Ü─Źinn├í ochrana pred slnkom, hlukom i zvedav├Żmi poh─żadmi okolia je z├íkladnou po┼żiadavkou na vonkaj┼íie ┼żal├║zie aj vonkaj┼íie rolety. Obe pri spr├ívnom pou┼żit├ş u┼íetria n├íklady na klimatiz├íciu v lete a vykurovanie v zime. Obe maj├║ komfortn├ę ovl├ídanie a obe predstavuj├║ dizajnovo prijate─żn├ę, ba dokonca a┼ż v├ştan├ę funk─Źn├ę rie┼íenie exteri├ęru, ktor├ę je elegantn├ę a esteticky vhodn├ę. Ako vonkaj┼íie ┼żal├║zie, tak aj vonkaj┼íie rolety od n├ís sa vyzna─Źuj├║ kvalitn├Żm materi├ílov├Żm aj technologick├Żm spracovan├şm a modern├Żm dizajnom. Je iba na v├ís, ─Źi sa rozhodnete pre ┼żal├║zie ─Źi rolety na manu├ílne, centr├ílne, miestne ─Źi dia─żkov├ę ovl├ídanie. A to s alebo bez sie┼ąkou proti hmyzu.

vonkaj┼íie ┼żal├║zie

Vonkaj┼íie rolety a vonkaj┼íie ┼żal├║zie

Aj ke─Ć vonkaj┼íie ┼żal├║zie predstavuj├║ bari├ęru medzi interi├ęrom a slne─Źn├Żmi l├║─Źmi, v miestnosti bude st├íle dostatok pr├şjemn├ęho a ┼żiadan├ęho denn├ęho svetla. Jeho intenzitu si viete korigova┼ą v─Ćaka vonkaj┼í├şm ┼żal├║zi├ím a ich privieraniu. Na druhej strane, vonkaj┼íie rolety s├║ ide├ílne pre t├Żch, ktor├ş ob─żubuj├║ ├║pln├║ tmu. Sta─Ź├ş jedno zatiahnutie. Ak sa rozhodnete pre polotmu, tak vonkaj┼íie rolety jednoducho povytiahnete. Vonkaj┼íie rolety s├║ maxim├ílne vhodn├ę, ak ┼żijete v ru┼ínej┼íej ÔÇô a teda aj hlu─Źnej┼íej ÔÇô ─Źasti mesta. V kombin├ícii s kvalitn├Żmi oknami toti┼ż predstavuj├║ vynikaj├║cu protihlu─Źn├║ bari├ęru, ktor├í je z├írove┼ł odoln├í vo─Źi siln├ęmu vetru. Vonkaj┼íie rolety s├║ ├║─Źinnou pomocou pri zaisten├ş bezpe─Źnosti dom├ícnosti pred zlodejmi. Nehovoriac o s├║krom├ş pred zvedav├Żmi poh─żadmi susedov ─Źi okoloid├║cich z ulice.