BRAKON – ochranné pomôcky za veľkoobchodné ceny

BRAKON – ochranné pomôcky za veľkoobchodné ceny

ochranné pomôcky
brakon.sk

Využite nákup ochranných pomôcok pre svojich zamestnancov ako aj široký výber monteriek a pracovného oblečenia, ktoré Brakon zabezpečí pre jednotlivcov, aj celé tímy pracovníkov. Všetko vo vysokej kvalite so zameraním na funkčnosť a dlhodobú kvalitu.

Ochranné pomôcky na každý deň

Ochrana a bezpečnosť zdravia pri práci je dôležitá v každom pracovnom segmente. Spoločnosť Brakon sa zaoberá predajom kvalitných ochranných pomôcok, ktoré chránia mnohých pracovníkov pri výkone ich pracovných činností. V čase vírusových ochorení je záujem o ochranu zdravia mnohonásobný. Aj, preto ponúkame široké množstvo ochranných pomôcok, ktoré vás ochránia od hlavy až po päty. Jednorazové plášte, ale aj celé kombinézy vhodné pri výkone činností, kde je veľká pravdepodobnosť nákazy. Ochranu hlavy a tváre vám zabezpečíme pomocou jednorazových, ale aj bavlnených rúšok v dvoch farebných prevedeniach či ochranným štítom a špeciálnymi okuliarmi. K pracovnému odevu patria aj jednorazové rukavice a kvalitná dezinfekcia na ruky.

ochranné pomôcky, kombinézy

Kvalitné montérky, ktoré vydržia

Okrem zabezpečenia vašich zamestnancov ochrannými prostriedkami je potrebné myslieť aj na ich pracovné oblečenie. Naša ponuka kvalitných montérok je hlavne o ich funkčnosti, kvalite a dlhej životnosti. Montérky sa využívajú v rôznych pracovných oblastiach a preto je dobré si najprv upresniť v akej oblasti sa pohybujete. Na základe toho si vybrať montérky, ktoré s príslušným strihom. Ponúkame vám montérky vhodné na použitie v interiéry, ale aj montérky ideálne na použitie v exteriérových podmienkach, ako sú montérkové blúzy či bundy. V našej ponuke nájdete montérky rôznych veľkostí, a preto veríme, že si u nás vyberie naozaj každý. Zabezpečíme kompletné pracovné oblečenie ako aj pracovnú obuv pre jednotlivca, ale, aj celý tím pracovníkov vo vysokej kvalite a za rozumné ceny.