─îistenie kanaliz├ície Tren─Ź├şn ÔÇô ├║─Źinn├ę krtkovanie

─îistenie kanaliz├ície Tren─Ź├şn ÔÇô ├║─Źinn├ę krtkovanie

krtkovanie-sluzby.sk

Sme ┼ípecialisti  na ─Źistenie kanaliz├ície a odpadov. Pre─Źist├şme upchat├║ toaletu, va┼łu, kuchynsk├Ż drez, v├Żlevky ─Źi um├Żvadlo. Vyrie┼íime aj probl├ęmy s neodtekaj├║cou pr├í─Źkou ─Źi um├Żva─Źkou riadu. Odstr├ínime vlasy, tuk, kal a in├ę usadeniny a ne─Źistoty. Bez ch├ęmie. Na ─Źistenie poskytujeme aj z├íruku.

Monitoring potrub├ş

Ke─Ć┼że nem├íme r├Ântgenov├ę o─Źi, ─Źistenie kanaliz├ície vykon├ívame aj pomocou in┼ípek─Źnej kamery. V─Ćaka nej prenikneme do ├║trob a odhal├şme v┼íetky prek├í┼żky a nedostatky va┼íej odpadovej siete. Kamera je u┼żito─Źn├í i pri zis┼ąovan├ş aktu├ílneho stavu potrub├ş a ich probl├ęmov├Żch miest, a to bez n├íkladn├ęho rozkopania okolia. Z├şskan├ę z├íbery s├║ neuverite─żn├ę presn├ę a spo─żahlivo odhalia aj tie najnepatrnej┼íie (potencion├ílne aj re├ílne) po┼íkodenia, ktor├ę s├║ zvy─Źajne e┼íte len v za─Źiato─Źnom ┼ít├ídiu. Takto vieme ├║─Źinne objavi┼ą, napr├şklad, kor├│ziu a n├ísledne ju profesion├ílne odstr├íni┼ą. T├Żm zabr├ínime jej ─Ćal┼íiemu roz┼í├şreniu aj bud├║cej nutnej oprave.

monitoring potrub├ş, ─Źistenie kanaliz├ície

Čistenie kanalizácie a odpadov

Odhal├şme pr├ş─Źinu nefunk─Źnosti a nepriechodnosti va┼íej kanaliz├ície. Vy─Źist├şme ak├ęko─żvek potrubie, bez oh─żadu na ve─żkos┼ą jeho priemeru. Nechajte ─Źistenie kanaliz├ície na n├ís ÔÇô so z├írukou a v├Żhodn├Żmi cenami. Zaklad├íme si na odbornom pr├şstupe, maxim├ílnej spokojnosti, ├║stretovej komunik├ícii a presnosti. Na ─Źom sa s klientmi dohodneme, to plat├ş, vr├ítane ─Źasu realiz├ície a ceny. Samozrejmos┼ąou je ─Źo najr├Żchlej┼í├ş pr├şchod k v├ím do dom├ícnosti, firmy ─Źi prev├ídzky. Zabudnite na pocit z├║falosti, ke─Ć neviete, ─Źo sa deje vo va┼íej kanaliz├ícii a v odtokoch. Na┼íi ┼ípecialisti ur─Źite pr├şdu s efekt├şvnym rie┼íen├şm. Bonusom je odborn├ę poradenstvo na mieste. M├┤┼żete n├ím vola┼ą nonstop. P├┤sob├şme v Novom Meste nad V├íhom, Tren─Ź├şne, B├ínovciach nad Bebravou, Myjave, Pie┼í┼ąanoch, Ilave, Dubnici, P├║chove a Pova┼żskej Bystrici.