Drug-store: kvalitná kozmetika Vichy Liftactiv

Drug-store: kvalitná kozmetika Vichy Liftactiv

drug-store.sk

Kozmetika svetovej zna─Źky Vichy Liftactiv prin├í┼ía mimoriadnu anti-agingov├║ starostlivos┼ą o va┼íu ple┼ą. Predstavuje ├║─Źinn├║ ka┼żdodenn├║ korekciu zn├ímok starnutia. Dajte zbohom vr├ískam ─Źi strate pevnosti va┼íej pleti.

Vichy Liftactiv ÔÇô proti starnutiu pleti

Internetov├í lek├íre┼ł Drug-store pon├║ka lieky, bezlepkov├ę potraviny, veterin├írne lie─Źiv├í, homeopatik├í, zdravotn├ę pom├┤cky, ortopedick├║ obuv, doplnky v├Ż┼żivy i kvalitn├║ kozmetiku. Patria k nej aj prvotriedne produkty z kateg├│rie Liftactiv. Predstavuj├║ prv├║ vo─żbu mnoh├Żch ┼żien, ktor├ę chc├║ svojej pleti dopria┼ą kvalitn├║ kompletn├║ starostlivos┼ą. Kozmetika radu Vichy Liftactiv ├║─Źinne koriguje vr├ísky, predch├ídza starnutiu a strate pevnosti pleti, a taktie┼ż jej dod├íva mlad┼í├ş vzh─żad. Sk├║ste ampuly Specialist GLYCO-C, ktor├ę zacielia na pigmentov├ę ┼íkvrny, nejednotn├Ż odtie┼ł i nedostato─Źn├Ż jas pleti a v noci jej pom├┤┼żu k rozjasneniu a exfoli├ícii. Komplexn├║ hydrat├íciu a vyplnenie pleti zase od┼ítartuj├║ ampuly Specialist PEPTIDE-C, ktor├ę s├║ vhodn├ę na v┼íetky typy vr├ísok.

Vichy Liftactiv

┼Żiariv├í ple┼ą

├Ü─Źinnou n├íhradou skr├í┼í─żovacej hyalur├│novej injekcie je obnovuj├║ca a vyhladzuj├║ca ple┼ąov├í maska Vichy Lifactiv Hyalu. Sta─Ź├ş 5 min├║t a poc├ştite, ┼że va┼ía ple┼ą je kr├ísne odpo─Źinut├í, hydratovan├í, vypnut├í a zjednoten├í. Ak t├║┼żite po okam┼żitom pocite svie┼żosti, odpor├║─Źame ─żahu─Źk├Ż transparentn├Ż g├ęl Vichy Min├ęral 89 Hyaluron Booster, ktor├Ż p├┤sob├ş proti stresu, ├║nave aj zne─Źisteniu. Alebo si doprajte intenz├şvnu antioxida─Źn├║ k├║ru Vichy Liftactiv Fresh Shot proti zn├ímkam ├║navy pleti. V na┼íej internetovej lek├írni n├íjdete z kateg├│rie Liftactiv aj ├║─Źinn├Ż make-up proti vr├ískam, s├ęrum pre mlados┼ą o─Ź├ş, korek─Źn├Ż kr├ęm s liftingov├Żm efektom na okolie o─Ź├ş, ako aj denn├ę a no─Źn├ę kr├ęmy na spevnenie pleti a korekciu vr├ísok. Rozmazn├ívajte svoju ple┼ą s Drug-store a Vichy Liftactiv. Sta─Ź├ş klik.