Elektrosmog ÔÇô ako vznik├í a pre─Źo je nebezpe─Źn├Ż pre ─żudsk├ę zdravie?

Elektrosmog ÔÇô ako vznik├í a pre─Źo je nebezpe─Źn├Ż pre ─żudsk├ę zdravie?

elektrosmog

Elektrosmog vznik├í v d├┤sledku p├┤sobenia r├┤znych elektronick├Żch pr├şstrojov a bezdr├┤tov├Żch zariaden├ş. Modern├ę technol├│gie prin├í┼íaj├║ mnoh├ę pokrokov├ę inov├ície, no na druhej strane ich p├┤sobenie nepriazniv├Żm sp├┤sobom ovplyv┼łuje ─żudsk├ę zdravie. Nepriazniv├Żm je aj takzvan├Ż elektrosmog, ktor├ęho vznik zapr├ş─Źi┼łuje napr├şklad Wi-Fi, bezdr├┤tov├ę syst├ęmy ─Źi zariadenia ako mobily, tablety, navig├ície alebo dia─żkov├ę ovl├ída─Źe a mnoh├ę ─Ćal┼íie.

elektrosmog

Elektrosmog ÔÇô ak├ę riziko predstavuje pre organizmus?

Elektrosmog je dnes u┼ż, dalo by sa poveda┼ą, v┼íadepr├ştomn├Ż. Mobiln├ę zariadenia vlastnia takmer v┼íetci a pripojenie na W-Fi ─Źi vyu┼ż├şvanie bezdr├┤tov├Żch technol├│gi├ş sa stalo samozrejmos┼ąou. Bohu┼żia─ż, pod─ża dostupn├Żch meran├ş a na z├íklade sk├║senost├ş mnoh├Żch pozorovan├Żch os├┤b, p├┤sob├ş elektrosmog (presnej┼íie jeho pr├ştomnos┼ą v okol├ş ─Źloveka) mimoriadne nepriaznivo na ─żudsk├Ż organizmus.

Elektrosmog sp├┤sobuje mnoh├ę zdravotn├ę ┼ąa┼żkosti. Naj─Źastej┼íie je to ├║nava, podr├í┼żdenie, nespavos┼ą ─Źi poruchy sp├ínku. Pr├şzna─Źn├ę s├║ aj bolesti hlavy, strata vitality ─Źi nepr├şjemn├Ż ┼íelest v u┼íiach. ─îoraz ─Źastej┼íie s├║ tie┼ż pozorovan├ę poruchy s├║stredenia a zl├í koncentr├ícia, a to ako u dospel├Żch, tak aj u det├ş. D├┤le┼żit├Żm faktorom pre ─żudsk├ę zdravie je dobr├í psychika, ktor├║ m├┤┼że elektrosmog tie┼ż nar├║┼ía┼ą.

Ako sa chr├íni┼ą pred elektrosmogom?

Na┼ía firma SOMAVEDIC v├ím pon├║ka unik├ítny pr├şstroj s┬árovnomenn├Żm pomenovan├şm, ktor├ęho v├Żvoju sme venovali viac ne┼ż 15 rokov. Somavedic napom├íha vy─Źisti┼ą prostredie od┬á┼íkodliv├ęho elektrosmogu a geopatog├ęnnych z├│n. Rovnako prispieva k┬áelimin├ícii vo─żn├Żch radik├ílov, pom├íha k┬ádetoxik├ícii organizmu (ku ktorej prispieva aj pravideln├Ż pitn├Ż re┼żim), ako aj k neutraliz├ícii negat├şvnych civiliza─Źn├Żch vplyvov┬ápsychosomatick├Żch z├│n.

N├í┼í pr├şstroj Somavedic prispieva aj k┬áposilneniu metabolizmu a┬álep┼íiemu sp├ínku. Somavedic disponuje certifik├ítom od medzin├írodn├ęho vedeck├ęho in┼ítit├║tu IGEF v┬áRak├║sku. Na z├íklade nieko─żk├Żch meran├ş sa potvrdilo, ┼że n├í┼í pr├şstroj Somavedic Medic, ktor├Ż tvor├ş Teslova cievka, miner├íly, vz├ícne kovy,┬ápolodrahokamy, drahokamy a┬áin├ę┬ádrah├ę kamene) p├┤sob├ş mimoriadne priaznivo na elektrosmog a geopatog├ęnne z├│ny. V┬ápraxi je mo┼żn├ę uvies┼ą napr├şklad to, ┼że chr├íni pred ┼íkodliv├Żm ┼żiaren├şm mobilov po─Źas d┼ła aj v┬ánoci, alebo aj vtedy, ke─Ć s├║ mobily vypnut├ę alebo s├║ v┬áletovom re┼żime. Jeho pou┼ż├şvanie by preto malo by┼ą v┬ás├║─Źasnosti samozrejmos┼ąou. V┬ápr├şpade ak├Żchko─żvek ot├ízok n├ís nev├íhajte kontaktova┼ą.

Pre─Ź├ştajte si tie┼ż:

Somavedic ÔÇô aby va┼ía koncentr├ícia nebl├║dila

Vo─żn├ę radik├íly a boj s ich nadmern├Żm mno┼żstvom