est├ęm: Mezoterapia ako ├║─Źinn├ę rie┼íenie na hladk├║ a pru┼żn├║ ple┼ą

est├ęm: Mezoterapia ako ├║─Źinn├ę rie┼íenie na hladk├║ a pru┼żn├║ ple┼ą

estem.sk

Doprajte svojej pleti kr├í─żovsk├║ starostlivos┼ą. Rie┼íen├şm je mezoterapia pomocou Aqua Skin II. Komplexn├í h─║bkov├í regener├ícia pleti a jej jemnej┼í├ş aj hlad┼í├ş vzh─żad u┼ż toti┼ż nemusia by┼ą iba va┼í├şm zbo┼żn├Żm ┼żelan├şm. My predsa vieme, ako na to.

Mezoterapia ako n├íhrada za invaz├şvne z├íkroky

S├║─Źasn├í dermatol├│gia pon├║ka ┼íirok├ę mo┼żnosti rozli─Źn├Żch chirurgick├Żch ─Źi laserov├Żch z├íkrokov. Av┼íak pre─Źo sa nevybra┼ą menej invaz├şvnou, av┼íak rovnako ├║─Źinnou cestou? Mezoterapia pomocou Aqua Skin II predstavuje inovat├şvne anti-aging o┼íetrenie, ktor├ę sa cielene zameriava na h─║bkov├║ regener├íciu pleti. V├Żsledkom je nielen jemnej┼íia a hlad┼íia, ale aj vypnutej┼íia ple┼ą, ktor├í doslova za┼żiari. Mezoterapia je ─Źoraz ─Źastej┼íie vyh─żad├ívan├í nielen preto, ┼że dokonale obnovuje hydrat├íciu pleti v─Ćaka vysokej koncentr├ícii kyseliny hyla├║ronovej. Mezoterapia sa toti┼ż ┼íetrne a efekt├şvne podie─ża aj na odstr├ínen├ş drobn├Żch vr├ísok, zv├Ż┼íen├ş elasticity ko┼że aj zlep┼íenia ┼ítrukt├║ry pleti na tv├íri, krku, dekoltu a r├║k.

mezoterapia

Aqua Skin II

Ide o rie┼íenie komplexnej h─║bkovej regener├ície pleti pomocou injek─Źn├ęho podtlakov├ęho aplik├ítora novej gener├ície. Vyzna─Źuje sa maxim├ílnou ┼íetrnos┼ąou k va┼íej pleti, ├║─Źinnou technol├│giou, prec├şznym syst├ęmom a vysokou presnos┼ąou d├ívkovania l├ítky, ktor├í sa aplikuje v presnom mno┼żstve, v presnom ─Źase a do presne zvolenej h─║bky poko┼żky. ┼átandardn├Ż interval o┼íetren├ş je pribli┼żne 3 ÔÇô 6 mesiacov. Odpor├║─Źame aj pr├şle┼żitostn├ę o┼íetrenie po zv├Ż┼íenej z├í┼ąa┼żi pleti (obzvl├í┼í┼ą v hor├║cich ─Źi mraziv├Żch d┼łoch) alebo pred d├┤le┼żitou spolo─Źenskou akciou, na ktorej za┼żiaria nielen va┼íe ┼íaty ─Źi ├║─Źes, ale aj va┼ía dokonal├í ple┼ą. Pre─Źo jej nedopria┼ą zv├Ż┼íen├║ pru┼żnos┼ą, zjemnenie ─Źi odstr├ínenie vr├ísok, h─║bkov├║ hydrat├íciu a zlep┼íenie ┼ítrukt├║ry? Do┼żi─Źte va┼íej tv├íri luxusn├║ starostlivos┼ą, zasl├║┼żite si to.