Hygienicky ─Źist├ę priemyseln├ę haly ÔÇô o to sa postar├íme

Hygienicky ─Źist├ę priemyseln├ę haly ÔÇô o to sa postar├íme

priemyseln├ę haly

Na┼ía firma FinalClean ÔÇô upratovac├ş servis v├ím pon├║ka upratovacie slu┼żby na profesion├ílnej ├║rovni v┬ár├┤znych objektoch. Medzi na┼íe upratovacie slu┼żby patr├ş aj kateg├│ria, ktor├║ tvoria priemyseln├ę haly a┬álogistick├ę centr├í so ┼ípecifick├Żmi n├írokmi na upratovanie a┬á─Źistenie.

priemyseln├ę haly

Poupratujeme, vy─Źist├şme a vydezinfikujeme va┼íe priemyseln├ę haly

Priemyseln├ę haly maj├║ zv├Ż┼íen├ę n├íroky na ─Źistotu. Pr├íve v priemyseln├Żch hal├ích sa denne premelie mno┼żstvo ─żud├ş. Pr├şzna─Źn├ę je aj pou┼ż├şvanie r├┤znych strojov a pracovn├Żch zariaden├ş. V priemyseln├Żch hal├ích tak doch├ídza k v├Ą─Ź┼íiemu v├şreniu prachu aj k vy┼í┼íej tvorbe ne─Źist├┤t v d├┤sledku nepretr┼żit├ęho pohybu pracovn├şkov po prev├ídzke.

Na┼ía firma FinalClean v├ím pon├║ka profesion├ílne upratovacie pr├íce. Zabezpe─Ź├şme, aby va┼íe priemyseln├ę haly boli hygienicky ─Źist├ę bez ak├ęhoko─żvek obmedzenia prev├ídzky. Ochotne sa s┬ávami dohodneme na term├şne a ─Źase, ktor├Ż v├ím bude najviac vyhovova┼ą. Postar├íme sa tie┼ż o┬ádezinfekciu ÔÇô oz├│nov├║, polym├ęrov├║ a┬áru─Źn├║, a to v z├ívislosti od typu prostredia.┬áSamozrejmos┼ąou je aj dezinfekcia vo─Źi COVID-19 ─Źi in├Żm v├şrusom.

Profesion├ílne upratovanie priemyseln├Żch h├íl na mieru va┼íich potrieb

Upratovanie priemyseln├Żch h├íl prisp├┤sob├şme va┼íim potreb├ím. ─îi u┼ż sa jedn├í o ─Źasov├║ flexibilitu alebo rozsah upratovac├şch pr├íc. Priemyseln├ę haly ─Źi logistick├ę centr├í vy─Źist├şme pod─ża va┼íich n├írokov. Postar├íme sa o um├Żvanie okien – vr├ítane r├ímov a skiel, ako aj o umytie podl├íh, zrkadiel, k├║pe─żn├ş a toaliet.

Samozrejmos┼ąou je aj vys├ívanie, utieranie prachu a┬ávynesenie odpadu. V┬ápr├şpade v├í┼ího z├íujmu zabezpe─Ź├şme aj tepovanie kobercov. Sme ┼ípecialistami na upratovanie a┬ádezinfekciu v┬ápriemyseln├Żch hal├ích a┬álogistick├Żch centr├ích. Upratujeme tie┼ż administrat├şvne budovy a n├íkupn├ę centr├í a┬ár├┤zne in├ę priestory. Obr├íti┼ą sa na n├ís m├┤┼żete aj v┬ápr├şpade z├íujmu o┬áupratovanie po rekon┼ítrukcii. Pre viac inform├íci├ş n├ís nev├íhajte kontaktova┼ą.

Pre─Ź├ştajte si tie┼ż:

Dezinfekcia pred Covid-19 chráni vás, vašu rodinu, kolegov aj zamestnancov

Upratovacie pr├íce pre kancel├írie ÔÇô ako na to?

Upratovanie po rekon┼ítrukci├ş je d├┤le┼żitej┼íie, ako kedyko─żvek predt├Żm