Interi├ęrov├ę kamery od Monitor, s. r. o.: spo─żahliv├Ż monitoring domu i firmy

Interi├ęrov├ę kamery od Monitor, s. r. o.: spo─żahliv├Ż monitoring domu i firmy

kamerove-sety.sk

Zabezpe─Ź├şme interi├ęrov├ę kamery pre spo─żahliv├ę a efekt├şvne monitorovanie va┼íej dom├ícnosti, kancel├írie, skladu a in├Żch vn├║torn├Żch objektov. Pom├┤┼żu v├ím pri ochrane majetku aj pri starostlivosti o va┼íich bl├şzkych.

Interi├ęrov├ę kamery

Str├í┼żenie obchodn├Żch priestorov, zamestnancov, star┼í├şch ─żud├ş, dom├ícich mil├í─Źikov ─Źi det├ş. Interi├ęrov├ę kamery maj├║ v┼íestrann├ę vyu┼żitie nielen u v├ís doma, ale aj vo va┼íej prev├ídzke. HD rozl├ş┼íenie poskytne vynikaj├║cu ostros┼ą obrazov├ęho z├íznamu, ktor├Ż si ulo┼ż├şte do mobilu, tabletu ─Źi po─Ź├şta─Źa. Na┼íe interi├ęrov├ę kamery maj├║ aj slot na pam├Ą┼ąov├║ kartu, tak┼że v pr├şpade ak├Żchko─żvek nepr├şjemn├Żch incidentov budete ma┼ą uchovan├║ nahr├ívku kedyko─żvek k dispoz├şcii. K pozit├şvam interi├ęrov├Żch kamier patr├ş vybavenie WiFi pripojen├şm, jednoduch├í in┼ítal├ícia, detektor pohybu, vstavan├Ż mikrof├│n a no─Źn├ę videnie, v─Ćaka ktor├ęmu bude ma┼ą v├í┼í videoz├íznam prvotriedny ostr├Ż obraz, a to a┼ż do vzdialenosti desiatich metrov.

interi├ęrov├ę kamery, kamerov├ę sety

Kamerov├ę sety vo─żte pod─ża ve─żkosti priestoru

Ak ide iba o va┼íu kancel├íriu, posta─Ź├ş v├ím jedna kamera. Ak chcete ma┼ą pod drobnoh─żadom cel├Ż dom alebo firmu, odpor├║─Źame kamerov├ę sety, ktor├ę pozost├ívaj├║ z 2 ÔÇô 8 kamier, in┼ítala─Źn├ęho materi├ílu a zo z├íznamov├ęho zariadenia s hardiskom. Na┼íe IP kamerov├ę sety funguj├║ na z├íklade mont├í┼że kabel├í┼że. Vytv├íraj├║ live videoz├íznam a s├║ ide├ílne na monitorovanie ve─żk├Żch priestorov (sklad, v├Żrobn├í linka a i.). Pon├║kame aj WiFi kamerov├ę sety, ktor├ę sa hodia do bytu ─Źi men┼íieho pracoviska. Kamery odo┼íl├║ nahr├ívku do nahr├ívacieho zariadenia cez WiFi, a teda ┼ąahanie k├íblov nie je potrebn├ę. Na┼íe AHD kamerov├ę sety s├║ vhodn├ę na moderniz├íciu u┼ż nain┼ítalovan├ęho kamerov├ęho syst├ęmu. Maj├║ vysok├ę rozl├ş┼íenie z├íznamu, ktor├Ż je mo┼żn├ę pren├í┼ía┼ą a┼ż do vzdialenosti 500 metrov bez oneskorenia, a to UTP ─Źi koaxi├ílnym k├íblom.