Komaxit je práškové lakovanie

Komaxit je práškové lakovanie

Poskytujeme vám práškové lakovanie takzvaný komaxit. Nalakujeme vám členitejšie výrobky rôznych tvarov. Zabezpečíme vám komaxit najjednoduchších až tých najťažších produktov. Zaoberáme sa komaxitom už 8 rokov. Neváhajte sa preto zveriť do našich rúk. Naše bohaté skúsenosti vám zabezpečia kvalitu.

Čo vlastne komaxit je a čo vám dokážeme zabezpečiť?

Sme prášková lakovňa, ktorá vám zabezpečí lakovanie interiérových, ale aj exteriérových svietidiel. Lakujeme rôzne stavebné prvky, akými sú brány, zábradlia, ploty a odkvapové systémy. Dokonca vám komaxitom nalakujeme aj hliníkové profily, pozinkové diely, dizajnové prvky či diely pre automobilový priemysel. Komaxit je práškový lak nanášaný na kovové povrchy. Vďaka komaxitu sú kovové povrchy neustále odolné voči vonkajším klimatickým zmenám a tiež oderom. Komaxit sa označuje ako najekologickejšia forma úpravy kovov. Spoľahnite sa na komaxit práve u nás. Zaručíme vám profesionálnu a precíznu prácu.

komaxit

Ako prebieha lakovanie komaxitom?

V prípade povrchovej úpravy komaxitom používame rozpúšťadlá. Je to farebná vrstva, ktorá je najčastejšie nanášaná elektrostaticky a je vytvrdená teplom. Vrstva, ktorá vzniká komaxitom je oveľa tvrdšia v porovnaní s inými farbami. Komaxit sa zväčša využíva na ošetrovanie kovových diskov, časti automobilov, hliníkových líšt a profilov. Najbežnejšie nanášanie komaxitu na kovy je pomocou práškových farieb, ktoré vám zabezpečíme. Farby, ktoré poskytujeme sú samozrejme kvalitné a od overených dodávateľov. Jednoducho práškové lakovanie má veľmi veľa výhod. Na kvalitu komaxitu v našom prevedení sa jednoducho môžete už dnes spoľahnúť. Neváhajte nás preto čo najskôr kontaktovať. Sme vám k dispozícií.