Kvalitné pracovné tričko – to by malo byť súčasťou uniformy každého zamestnanca

Kvalitné pracovné tričko – to by malo byť súčasťou uniformy každého zamestnanca

pracovné tričko

Ani vašim zamestnancom by nemalo kvalitné pracovné tričko chýbať. Dôvodov prečo, je hneď niekoľko. Pri vybraných povolaniach je pracovné tričko základným kusom oblečenia, ktoré zamestnanci denne nosia. Do istej miery tak reprezentuje aj vašu firmu. Stavte na kvalitu, ktorá vám bude robiť dobré meno a vyberte si pracovné tričká, v ktorých sa budú vaši zamestnanci dobre cítiť.

Ako správne vybrať pracovné tričko pre všetkých vašich zamestnancov?

Pracovné tričko je základom azda každého pracovného vybavenia či uniformy. V prvom rade by malo dobre slúžiť. V tom druhom, nemenej podstatnom, by malo dobre reprezentovať vašu firmu. Na pracovných tričkách pre zamestnancov sa preto neoplatí príliš šetriť. Nekvalitné tričká stratia svoj vzhľad, tvar aj kvalitu či farbu veľmi rýchlo. Vy tak budete musieť nakúpiť nové.

Naša firma Brakon vám ponúka kompletnú ponuku textilu medzi, ktorú patria aj vysokokvalitné pracovné tričká. U nás nájdete kvalitné pracovné tričko vo veľkosti pre každého zamestnanca. V našej ponuke nájdete tričká značky Lambeste, ktorá patrí medzi svetovú elitu, ako aj Lambeste – reklamný textil.

pracovné tričko

Vaša reklama na každom kroku s kvalitným pracovným tričkom

Keď pracovné tričko, ktoré má spoľahlivo slúžiť a robiť dobrú reklamu, tak jedine pracovné tričko Brakon. Naše tričká sú vyrábané z vysokokvalitných materiálov. Svoj tvar, farbu aj kvalitu si udržia po veľmi dlhú dobu, aj po niekoľkých pravidelných praniach. Radi vám pomôžeme aj s ich potlačou trička tak, aby vám robili dobré meno na každom kroku.

V našej ponuke nájdete tiež montérky, pracovné odevy či kvalitnú pracovnú obuv – vás či vašich zamestnancov tak vystrojíme od hlavy až po päty. Aby ste si pohodu mohli užívať aj doma, ponúkame vám aj kvalitné a pohodlné pyžamá –  vyberte si dámske či pánske pyžamo. Neváhajte nás kontaktovať.