Kvalitný prístrešok na balkón – to je efektívna ochrana pred slnkom a dažďom

Kvalitný prístrešok na balkón – to je efektívna ochrana pred slnkom a dažďom

prístrešok na balkón

Naša firma POLAS vám ponuka kvalitné riešenia šité na mieru. V našej ponuke nechýba ani prístrešok na balkón, ktorý prispôsobíme vašim potrebám po každej stránke. Prístrešok na balkón je skvelou ochranou pre balkón, a to po funkčnej stránke aj z pohľadu bezpečnosti. Zlepší komfort pri využívaní a dokonca skvele doplní aj dizajn vášho balkóna.

prístrešok na balkón

Prečo by nemal kvalitný prístrešok na balkón chýbať ani na vašom balkóne?

Prístrešok na balkón je skvelým doplnkom pre každý balkón. Nie len po estetickej stránke, ale najmä po funkčnej stránke je doplnkom, ktorý by mal byť súčasťou každého balkóna. Pri neustálom dopade slnečného žiarenia na balkón môže ľahko dôjsť k poškodeniu podlahy alebo stien či konštrukcie balkóna.

Poškodiť ho môže aj dážď, krúpy či silný vietor. Pred týmito vplyvmi pritom balkón dokáže ochrániť kvalitný prístrešok na balkón. Prístrešky na balkóny, podobne ako nami ponúkané prístrešky na terasu alebo obľúbený prístrešok na auto, zhotovujeme z polykarbonátovej krytiny rôznej hrúbky.

Vďaka prístrešku na balkón zamedzíte prenikaniu UV žiarenia

Špeciálna polykarbonátová krytina, z ktorej vyrábame prístrešky na balkón zamedzuje prenikaniu UV žiarenia. UV žiareniu je vhodné sa vyhýbať najmä počas horúcich letných dní, kedy je jeho intenzita najvyššia. Vďaka prístrešku na balkón z polykarbonátovej krytiny bude aj váš balkón bezpečný a pobyt na ňom si budete môcť vychutnávať doslova od rána do večera.

Naša firma POLAS vám ponúka vysokokvalitné riešenia na mieru v oblasti polykarbonátových systémov. Špecializujeme sa predovšetkým na výrobu svetlíkov. Vyrábame strešné priemyselné svetlíky na mieru. V prípade záujmu o svetlíky pre vašu priemyselnú budovu sa na nás neváhajte obrátiť. Polykarbonátové svetlíky vám ponúkame v mestách Prešov, Poprad, Humenné, Michalovce, KošiceNitra. V prípade akýchkoľvek otázok nás neváhajte kontaktovať.

Prečítajte si tiež:

Prečo sú prístrešky na terasu vždy perfektnou voľbou?

Aké strešné priemyselné svetlíky zvoliť do priemyselných hál?