MARKUS TRADE – ─Źistenie kanaliz├ície so sk├║senos┼ąami

MARKUS TRADE – ─Źistenie kanaliz├ície so sk├║senos┼ąami

markustrade.sk

Sme Markus Trade profesion├íli na ─Źistenie kanaliz├ície, ktor├í sa stane nepriechodnou z r├┤znych d├┤vodov. P├┤sob├şme na v├Żchodnom Slovensku v oblasti ─Źistenia, ktrkovania a monitorovania kanaliza─Źn├Żch siet├ş. Pon├║kame v├ím viac ako 15 ro─Źn├ę sk├║senosti a spo─żahliv├Ż t├şm vybaven├Ż ┼ípi─Źkovou technikou.

D├┤kladn├ę ─Źistenie kanaliz├ície

Pustite n├ís k va┼íej kanaliz├ícii. Postar├íme sa o jej op├Ątovn├║ priechodnos┼ą a stopercentn├Ż stav. U n├ís v Markus Trade sa zaober├íme d├┤kladn├Żmi ─Źistiacimi slu┼żbami v oblasti kanaliz├íci├ş. Va┼íu kanaliz├íciu pre─Źist├şme a podrob├şme detailn├ęmu monitoringu. ─îistenie vykon├ívame mnoh├Żmi sp├┤sobmi od klasick├ęho krtkovania cez tlakov├ę ─Źistenie a┼ż po elektromechanick├ę ─Źistenie. Samotn├Ż sp├┤sob ─Źistenia kanaliz├ície stanovujeme po d├┤kladnom zv├í┼żen├ş v┼íetk├Żch dostupn├Żch inform├íci├ş a prezret├ş priestoru. Pomocou monitoringu kanaliz├ície v├ím u┼íetr├şme ─Źas aj peniaze, preto┼że m├┤┼żeme presne stanovi┼ą rozsah po┼íkodenia, aj konkr├ętne miesto po┼íkodenia. ─îist├şme odpady rodinn├Żch domov, ─Źist├şme kanaliz├ície a kanaliza─Źn├ę pr├şpojky ako aj stre┼ín├ę zvody, rigoly a ┼íachty.

─Źistenie kanaliz├ície

S ─Źisten├şm kanaliz├ícii m├íme dlhoro─Źn├ę sk├║senosti

Priechodnos┼ą kanaliz├ície neradno podce┼łova┼ą. Pozn├íme to ve─żmi dobre. Po─Źas na┼íich viac, ako 15 ro─Źn├Żch sk├║senost├ş sme za┼żili u┼ż naozaj v┼íeli─Źo. Nepriechodn├í kanaliz├ícia v├ím priprav├ş viac ┼íkody ako ├║┼żitku, preto je vhodn├ę ju pre─Źis┼ąova┼ą pravidelne. Prevencia je aj v tomto pr├şpade viac ako v├ştan├í. ─îistiace slu┼żby vykon├ívame potrebnou modernou technikou, ktor├í n├ím umo┼ż┼łuje pr├şstup aj do ┼ąa┼żko dostupn├Żch miest. K dispoz├şcii m├íme tri vysokotlakov├ę zariadenia na podvozkoch, ktor├Żmi zabezpe─Źujeme ─Źistenie kanaliz├ícii ─Źi ┼í├ícht. Vo vozidl├ích m├íme k dispoz├şcii aj v├íkuov├ę ─Źerpadl├í, ktor├ę perfektne ods├ívaj├║ kal a in├ę ne─Źistoty. Dok├í┼żeme vy─Źisti┼ą potrubia v priemere DN100-DN800 a mnoho in├Żch. Roky sk├║senost├ş n├ís nau─Źili poradi┼ą si v ak├Żchko─żvek situ├íci├ích a preto ─Źistenie kanaliz├ície dok├í┼żeme vykona┼ą na vysokej profesion├ílnej ├║rovni.