MELODIAshop.sk – LP platne a CD hudba, ktoré nikdy nevyjdú z módy

MELODIAshop.sk – LP platne a CD hudba, ktoré nikdy nevyjdú z módy

LP platne
melodiashop.sk

Žiadny online či televízny kanál nenahradí LP platne a CD hudbu, ktoré ušiam ponúkajú jedinečný zvukovo-hudobný, ba až mystický zážitok. Obzvlášť v súčasnosti, kedy LP platne a CD nosiče zažívajú renesanciu a opäť patria k žiadaným zberateľským artiklom.

LP platne

Doplňte si zbierku LP platní ešte dnes a podľahnite jedinečnému čaru analógovej hudby. V našej ponuke nájdete desaťtisíce vinylov známych i menej známych, súčasných aj dávnych umelcov, ktorí svojím hlasom uchvacovali milióny fanúšikov po celom svete. Vyberajte z viacerých hudobných žánrov. Vyhľadávanie obľúbeného interpreta uľahčí filter podľa abecedy, alebo môžete priamo zadať jeho meno či názov kapely. Vďaka LP platniam môže vo vašej obývačke už o pár dní spievať nesmrteľný Elvis Presley či Freddie Mercury s kapelou Queen alebo švédska ABBA, ktorej skladby dodnes neodmysliteľne patria na každú dobrú párty. Alebo vám môže do ucha zadžezovať fenomenálny Peter Lipa. Jeden e-shop, desaťtisíce interpretov a spokojní zberatelia.

LP platne, vinyl

CD hudba

Takmer pol milióna CD titulov na jednom mieste. Vyberajte z bohatej ponuky slovenských i svetových interpretov a ich CD hudby. Nepremeškajte ani CD novinky. Či už fandíte vážnym tónom, punku, technu, popu alebo rocku, u nás nájdete to „svoje“. Nalaďte si rádio či Hi-Fi systém na ideálnu hlasitosť a nechajte sa unášať úžasnými symfóniami Mozarta či Beethovena. Alebo si zakričte s bratmi Youngovými z hardrockovej kapely AC/DC. Prípadne stavte na slovenskú oddychovú klasiku v podaní Elanu, IMT Smile či Desmodu. Potešte sa výberom toho najlepšieho od Mirka Žbirku či československej legendy Karla Gotta. Isté tituly CD hudby zakúpite vo formáte SACD (Super Audio CD), ktorý sa vyznačuje výnimočným zvukovým komfortom. Doprajte si s nami vaše obľúbené hudobné idoly v pohodlí domova.