Mezoterapia sa postar├í o omladenie a rozjasnenie poko┼żky v tv├írovej oblasti

Mezoterapia sa postar├í o omladenie a rozjasnenie poko┼żky v tv├írovej oblasti

Na┼íe estetick├ę a┬ádermatologick├ę centrum Est├ęm v┬áPre┼íove v├ím op├Ą┼ą pon├║ka jedine─Źn├║ novinku. Modern├í mezoterapia je proced├║rou, ktor├í sa postar├í o┬ározjasnenie, revitaliz├íciu a┬ávypnutie poko┼żky v┬átv├írovej oblasti. Ide o┬ábezbolestn├║ met├│du, ktorej v├Żsledky si v┼íimnete okam┼żite vy aj va┼íe okolie.

mezoterapia

Funk─Źn├í mezoterapia zlep┼í├ş elasticitu poko┼żky a ple┼ą kr├ísne roz┼żiari

Mezoterapia patr├ş medzi modern├ę a┬ámaxim├ílne bezpe─Źn├ę met├│dy omladzovania pleti. U┬án├ís v┬áestetickom a┬ádermatologickom centre Est├ęm v┬áPre┼íove v├ím spolu s┬á─Ćal┼í├şmi jedine─Źn├Żmi met├│dami, pon├║kame aj novinku, ktorou je pr├íve funk─Źn├í mezoterapia.

Pri mezoterapii je do poko┼żky aplikovan├í kyselina hyalur├│nov├í v┬ákombin├ícii s┬á├║─Źinn├Żmi vitam├şnmi a┬á┼ípeci├ílnym s├ęrom, ktor├Żch kombin├íciou je mo┼żn├ę ple┼ą efekt├şvne omladi┼ą. T├íto met├│da je bezbolestn├í a┬ábezpe─Źn├í pre v┼íetky typy poko┼żky. Samozrejme, pred absolvovan├şm mezoterapie v├ím na┼íi sk├║sen├ş ┼ípecialisti vykonaj├║ vstupn├ę vy┼íetrenie.

Pre koho je omladzovanie poko┼żky v tv├írovej oblasti funk─Źnou mezoterapiou vhodn├ę?

Mezoterapia je vhodn├í pre v┼íetky typy poko┼żky. Je vhodn├í pre such├║, mastn├║ aj pre zmie┼ían├║ ple┼ą, ako aj pre r├┤zne vekov├ę skupiny. Mezoterapia je ┼íetrnou no efekt├şvnou met├│dou pre omladenie pleti v tv├írovej oblasti.

Obr├íti┼ą sa na n├ís m├┤┼żete aj v┬ápr├şpade z├íujmu o┬áaplik├íciu ─Źistej kyseliny hyalur├│novej alebo o┬ábotox, ktor├Ż aplikujeme na konkr├ętne miesta v┬átv├írovej oblasti. V┬ána┼íej ponuke slu┼żieb n├íjdete aj slu┼żby ako manik├║ra alebo laserov├í epil├ícia, ako aj r├┤zne doplnkov├ę proced├║ry. U┬án├ís v┬áEst├ęm v┬áPre┼íove vieme, ┼że spokojnos┼ą so svojim zov┼łaj┼íkom prispieva k┬álep┼íiemu sebavedomiu. Preto v├ím pon├║kame dermatologick├ę a┬áestetick├ę slu┼żby ┼íit├ę na mieru. V┬ápr├şpade z├íujmu o┬ána┼íe slu┼żby n├ís nev├íhajte kontaktova┼ą.

Pre─Ź├ştajte si tie┼ż:

Manik├║ra v Pre┼íove ÔÇô doprajte svojim nechtom n├íle┼żit├║ starostlivos┼ą

Laserov├í epil├ícia a┬ánajv├Ą─Ź┼íie m├Żty o nej

Botox, ako populárna estetická procedúra