Nov├ę Mitsubishi ASX a Mitsubishi Eclipse Cross u┼ż na trhu

Nov├ę Mitsubishi ASX a Mitsubishi Eclipse Cross u┼ż na trhu

fancar.mitsubishi-motors.sk

Vstupnou br├ínou pre SUV Mitsubishi vozidl├í je jednozna─Źne Mitsubishi ASX. Pokia─ż v├ís l├íka, dynamika, ┼ít├Żl a┬ábezpe─Źnos┼ą je toto vozidlo ako pre v├ís. Za┼żijete s┬án├şm ka┼żdodenn├ę dobrodru┼żstvo, ktor├ę v├ís zoberie do varu. Pri extravagantnosti vsa─Ćte na dizajnov├ę Mitsubishi Eclipse Cross.

Mitsubishi ASX je jednozna─Źne bezpe─Źn├Żm vozidlom

Sme spolo─Źnos┼ą FANCAR s. r. o., ktor├í je autorizovan├Żm predajcom a servisom pre Mitsubishi. P├Ż┼íime sa bohatou hist├│riou, ktor├í je sp├şsan├í v┬ádejin├ích ve─żk├ęho imp├ęria jedine─Źnej zna─Źky. Pre ka┼żd├ęho milovn├şka kvalitn├Żch j├ízd a┬áv├Ą─Ź┼í├şch automobilov je Mitsubishi ASX ako splnen├Ż sen. Tento automobil je zn├ímy japonsk├Żm spo─żahliv├Żm motorom, ktor├Ż v├ís zoberie na divok├║ jazdu, ale aj na rodinn├ę dobrodru┼żstvo. Priestrann├ę auto s┬át├Żmi najnov┼í├şmi technol├│giami je stavan├ę tak, aby odviezol cel├║ rodinu a┬ápokojne aj v├í┼ího dom├íceho mil├í─Źika. Okrem in├ęho disponuje Mitsubishi ASX bezpe─Źnostn├Żmi syst├ęmami a┬ávy tak dok├í┼żete ma┼ą istotu, na ka┼żdom povrchu. Tento model je vhodn├Ż pre z├íkazn├şkov, ktor├ş radi vsadia na svoju a┬árodinn├║ bezpe─Źnos┼ą. V┬ápr├şpade ot├ízky dizajnu takisto nov├ę Mitsubishi ASX ur─Źite nesklame.

Mitsubishi ASX

Mitsubishi Eclipse Cross, ktor├ęho krivky v├ís dostan├║

Pre klientov, ktor├ş sa vy┼ż├şvaj├║ viac v┬ákrivk├ích a┬áextravagantnej┼í├şch modeloch vozidla je SUV kup├ę Mitsubishi Eclipse Cross t├Żm najlep┼í├şm variantom. Tieto smel├ę krivky vozidla ur─Źuj├║, ┼że na ceste je jedn├Żm z┬áp├ínov vozidiel. V├Żrazne tvarovan├Ż profil vozidla Mitsubishi Eclipse Cross zoberie do varu ka┼żd├ęho milovn├şka ┼íportov├Żch ├íut. U┼ż ho len sta─Ź├ş od┼ítartova┼ą z┬áblokov ┼ítartu a┬ájazda sa m├┤┼że za─Źa┼ą. Prich├ídzame s┬ánov├Żm SUV Mitsubishi Eclipse Cross, ktor├Ż v├ím nezaru─Ź├ş len bezpe─Źn├Ż v├Żlet s┬ákamar├ítmi alebo rodinou. Zabezpe─Ź├ş v├ím aj pozornos┼ą a┬á┼ít├Żl. Tento model SUV Mitsubishi Eclipse Cross z├şskal dokonca dizajnov├ę ocenenie, ktor├ę sa rad├ş medzi prest├ş┼żne. Konkr├ętne ocenenie Good Design Award 2018 hovor├ş za to, ┼że tento v├Żber neo─żutujete.