PEHI – elektrocentrály a príslušenstvo pre mužov

PEHI – elektrocentrály a príslušenstvo pre mužov

tocopotrebujes.sk

Sme firma, ktorá ponúka výkonné elektrocentrály pre rôzne typy použitia všade tam, kde chýba hlavný zdroj elektrickej energie. Naše portfólio produktov zahŕňajú aj externé čerpadlá na naftu a olej, ktoré sú jednoducho prepojiteľné s vozidlami.

Výkonné elektrocentrály

Využite našu širokú ponuku, v ktorej vám ponúkame niekoľko druhov výkonných elektrocentrál na zabezpečenie elektrickej energie všade tam, kde je to potrebné. Elektrickú energiu tak môžete mať odteraz vždy so sebou. Výkonné generátory vám pustia dostatok elektrickej energie, kdekoľvek ju budete potrebovať. Či už sa jedná o využitie na chatách, pri kempovaní či rozostavaných stavbách alebo jednoducho pri výpadkoch elektrickej energie. V našej ponuke nájdete väčší počet typov elektrocentrál na rôzne pohony a s rôznymi výkonmi. Tak isto si môžete vybrať elektrocentrálu podľa ceny od tých menších a lacnejších až po tie väčšie a výkonnejšie.

elektrocentrály

Čerpadlá na naftu a olej v rôznych prevedeniach

V živote sú situácie kedy sa človek dostane na miesta, na ktorých sa nenachádza pevný zdroj energie a tým pádom sa nedajú použiť potrebné zariadenie. Ak potrebujete prečerpať olej či naftu máme pre vás ideálne riešenie, ktoré vám vyrieši vašu situáciu. Ponúkame vám praktické, spoľahlivé a moderné čerpadlá na naftu a olej za výhodných cenových podmienok. Naše výkonné čerpadlá môžete využiť kdekoľvek, kde nie je dostatok pevného zdroja energie. Poniektoré z nich sú prepojiteľné s vozidlami a ponúkajú množstvo funkcií ako aj špecifické výkony. Pre viac informácií o správnosti výberu nás neváhajte kedykoľvek kontaktovať.

Praktické zdviháky do auta aj na prevádzku

Prevádzkujete dielňu, garáž alebo iný priestor, v ktorom majú využitie zdviháky? Potom ste na správnom mieste. Na našej stránke máme k dispozícii množstvo skvelých zdvihákov určených pre konkrétne činnosti, ale aj do veľkých hál. Vybrať si môžete nízkoprofilové, pojazdné, pneumatické, ale aj zdviháky s maximálnou zdvíhacou silou do niekoľko ton. Od tých najlacnejších až po tie najdrahšie, aj keď pri tomto type produktu cena nehrá rolu. Dôležité je vedieť na, čo presne sa má daný zdvihák používať, a teda zaujímať sa skôr o technické ako cenové parametre. Akékoľvek vaše otázky vám radi zodpovieme a poradíme vám pri všetkých našich produktoch tak, aby ste si vybrali ten najsprávnejší.