Pneuservis – miesto, kde nájdete expertov na pneumatiky, disky a kolesá

Pneuservis – miesto, kde nájdete expertov na pneumatiky, disky a kolesá

pneuservis

Košický pneuservis (a nonstop autoservis) K&K Services, s. r. o. nikdy nenechá vodičov v štichu. Šoféri vedia, že na nás môžu zakaždým spoľahnúť. Zabezpečíme prezutie pneumatík, kontrolu tesnosti, geometriu aj uskladnenie pneumatík, aby ste mali v garáži viac miesta.

pneuservis

Pneuservis – rýchlosť a efektivita opráv

Robíme aj kompletný pneuservis na počkanie. Vždy sa usilujeme vychádzať čo najviac v ústrety našim klientom. To sa odráža nielen v rozumných cenách, ale aj na férovom prístupe a zodpovednej práci aj počas nočných hodín. Náš pneuservis jednoucho nikdy nespí. Okrem opráv a údržby ponúkame odborné poradenstvo zamerané na poučenie klientov, aby sa zistené nedostatky na kolesách už viac neopakovali. Náš pneuservis si zakladá na precíznych a rýchlych opravách a ostatných servisných úkonoch. Uvedomujeme si totiž, že mnohí klienti potrebujú mať auto čo najrýchlejšie k dispozícii. A práve to je vizitkou, na ktorú je pneuservis a autoservis K&K Services, s. r. o. mimoriadne hrdý – spokojní vodiči v aute vo vynikajúcom stave a s bezchybnými kolesami.

Prečo neodkladať návštevu pneuservisu?

Máte opotrebované či poškodené pneumatiky? Vydávajú kolesá počas jazdy divný zvuk? Čo najskôr kontaktujte náš pneuservis. V opačnom prípade hazardujete nielen so svojím autom, ale aj zdravím a bezpečnosťou posádky a ostatných účastníkov cestnej premávky. Náš pneuservis si zakladá na individuálnych konzultáciách. Po privezení auta klientov informujete o aktuálnom stave a zistených poruchách. Následne navrhneme optimálnu opravu, ktorá prebieha vždy pod dohľadom skúsených technikov a mechanikov. PneuservisK&K Services, s. r. o. disponuje okrem kvalifikovanej pracovnej sily aj špičkovými mechanizmami. Aj vďaka tomu sme schopní prevádzkovať mobilný pneuservis aj mobilný nákladný pneuservis. Taktiež nás môžete kontaktovať v prípade, ak potrebujete spoľahlivý mobilný autoservis. Zverte aj vy auto do rúk skúseným odborníkom.

Prečítajte si tiež: