Pohrebníctvo Molnár – dôstojná rozlúčka s blízkymi

Pohrebníctvo Molnár – dôstojná rozlúčka s blízkymi

Molnár

Pohrebníctvo Molnár je firmou, ktorá dobre vie, že pohreb je veľmi dôležitá udalosť, a preto si dáva záležať na každom detaile. Prevádzkovanie pohrebníctva nie je jednoduché, pretože pohrebné služby sú spojené s povesťou a starostlivosťou o svojich klientov. Naše pohrebníctvo Molnár dbá na profesionalitu a ľudský prístup.

Molnár

Pohrebníctvo a krematórium Molnár – vždy odborný prístup

Keď vám povieme, aby ste si vybrali to najlepšie, neznamená to, že sa služby musia automaticky spájať s najvyššími nákladmi. Pohrebné ústavy, ktoré sú na trhu známe už niekoľko desaťročí, majú toľko zákazníkov, že ich služby nemusia stáť veľa. 

Trh pohrebných služieb sa dynamicky rozvíja a vzniká množstvo nových spoločností. Chvíľu trvá, kým novovzniknutá spoločnosť naplno pochopí trh týchto špecifických služieb. Preto stojí za to vybrať si len tie najlepšie pohrebné firmy s dobrou povesťou a skúsenosťami zákazníkov. Veľmi dobrú povesť má aj naše pohrebníctvo Molnár.

Služby a poradenstvo od Molnára

Každý zákazník zvyčajne požiada o radu a zoznámením sa pred zakúpením služby, a tak to je aj u nás, v pohrebníctve Molnár. Klienti sa informujú o prevládajúcich ponukách a chcú poznať koľko stoja pohreby, kremácia a aký je cenník ostatných služieb. Pred realizáciou pohrebu odporúčame, aby ste si prešli viacero pohrebných ústavov a na základe možností zvážili nielen ceny, ale aj všetky detaily služieb.

Pohrebníctvo a krematórium Molnár dbá nielen na kvalitne a ľudsky vykonané služby, ale aj na poradenstvo. Pohreb alebo kremácia je predsa úkon, ktorý prudko zasiahne blízkych a neraz nevedia, čo, kde, a ako urobiť a ako postupovať, aby zabezpečili zomrelému dôstojnú rozlúčku. Naše pohrebníctvo a krematórium v Nových Zámkoch vám pomôže vyriešiť všetky kremačné a pohrebné náležitosti. Zabezpečíme pre vás služby od prebratia z patológie, kremáciu i úpravu hrobov či pomníkov. Vykonávame kompletné cintorínske, kremačné a pohrebné služby. Zabezpečíme tiež prevoz do aj zo zahraničia. Kontaktujte nás, sme tu pre vás 24/7.

Prečítajte si tiež: