Ponúkame vám kvalitné zbrane – v kamenej predajni v Košiciach alebo na objednávku

Ponúkame vám kvalitné zbrane – v kamenej predajni v Košiciach alebo na objednávku

Hľadáte kvalitné zbrane od overených výrobcov? U nás nájdete prvotriedne zbrane aj rozličný doplnkový tovar. Zbrane patria k rôznym profesiám. Sú súčasťou výbavy policajtov, vojakov či tajnej služby. Využívané sa aj pri rôznych záujmových či voľnočasových aktivitách. Napríklad pri poľovníctve či rekreačnej streľbe. U nás v GDU s.r.o. vám s výberom zbraní ochotne poradíme.

zbrane

Kvalitné zbrane predávame podľa zákonných postupov a pravidiel

Na držbu zbrane je potrebné špeciálne povolenie. U nás v GDU s.r.o. vykonávame predaj zbraní v súlade so zákonnými postupmi a pravidlami. Na základe vašej licencie a povolenia vám ponúkneme vhodný typ zbrane.

Zbrane sú využívané ako pri rôznych profesiách, tak aj pri voľnočasových aktivitách. Či už máte záujem o kúpu viacerých kusov zbraní súčasne – napríklad pre potreby streleckého krúžku, alebo potrebujete len jednu konkrétnu zbraň pre vlastné potreby – na nás sa môžete vždy obrátiť. Zbrane si môžete zakúpiť v našej kamenej predajni v Košiciach alebo na objednávku.

Široký sortiment zbraní a doplnkového tovaru pre streľbu

Sme špecialitami na zbrane aj doplnkový tovar. V našej ponuke nájdete široký sortiment zbraní, ako aj rôzny doplnkový tovar či kvalitné strelivo. Z ponuky vyberáme aj profesionálne ruksaky, ktoré sú vhodné na prenos zbraní, ale aj na rôzne voľnočasové výlety.

V našej ponuke nájdete aj svetoznáme zbrane GLOCK alebo zbrane od výrobcov ako Rex Belta či pištole série P30. Osobitnú kategóriou zbraní z našej ponuky tvoria zbrane na objednávku od značiek ako Beretta USA, HS Produkt, Heckler & Koch, Chiappa Firearms, Tippmann Arms, Ruger. V prípade záujmu o jednu z nami ponúkaných zbraní nás neváhajte kontaktovať. Sme vám k dispozícii.

Prečítajte si tiež:

Ruksaky ako spoľahliví pomocníci na každú túru

Strelné zbrane a ich druhy

Ruksaky pre nosenie zbraní