Prečo by parný vysávač nemal chýbať ani vo vašej domácnosti?

Prečo by parný vysávač nemal chýbať ani vo vašej domácnosti?

Parný vysávač je zariadením, ktoré by u vás doma jednoducho nemalo chýbať. Nie nadarmo sa hovorí, že parný vysávač v sebe spája hneď dve zariadenia – klasický suchý vysávač a parný čistič. Hravo si tak poradí s väčšími aj menšími nečistotami a vašu domácnosť udrží hygienicky čistú.

Vyberte si kvalitný parný vysávač, ktorý vyčistí menšie aj väčšie nečistoty

Parný vysávač  – to je hygienická čistota na povrchu aj pod povrchom. Parný vysávač totiž vďaka svojej schopnosti čistenia parou zvládne vyčistiť aj usadené či hĺbkové nečistoty. Nemusíte sa obávať, že sa na vašej podlahe budú hromadiť nečistoty alebo, že preniknú do hĺbky podlahy – parný vysávač ich vyčistí rýchlo a efektívne. Vďaka pare dokáže nečistoty rozpustiť a následne podlahu povysáva dosucha.

Dalo by sa povedať, že parný vysávač je podobný parnému čističu nakoľko využíva čistenie parou. Avšak, nakoľko je doplnený aj o suchý vysávač, ide o moderné a pokrokové zariadenie, ktoré by vo vašej domácnosti nemalo chýbať. Postará sa o čistenie v kuchyni, obývačke či v detskej izbe, chodbe, kúpeľni – teda v celej domácnosti. Vhodný je do domov aj do bytov.

parný vysávač

S parným vysávačom sa zbavíte mikróbov, baktérií, plesní aj vírusov

Vďaka účinnej pare vám parný vysávač pomôže odstrániť aj mikróby, baktérie, plesne, vírusy či rôzne roztoče a hĺbkové znečistenia. Čistený povrch zanechá bez nečistôt a alergénov. Dalo by sa povedať, že je dezinfekciou bez použitia chemikálií.

Navyše, parný vysávač  v priestore nevíri prach. Je preto vhodnou alternatívou pre alergikov, astmatikov či ľudí trpiacich respiračnými ochoreniami. Vhodný je však pre každého, nakoľko  v jednom kroku čistí, dezinfikuje a vysáva. Obrátiť sa na nás môžete aj v prípade záujmu o samoobslužný parný tepovač či záujmu o vykonanie čistenia vo výške. Neváhajte nás kontaktovať.