Samoobslužný parný tepovač – to je ekologické a efektívne čistenie vozidiel 21.storočia

Samoobslužný parný tepovač – to je ekologické a efektívne čistenie vozidiel 21.storočia

Samoobslužný parný tepovač je moderným zariadením na čistenie interiérov vozidiel. Predstavuje mimoriadne efektívny a zároveň ekologický spôsob čistenia, ktorý čistí a dezinfikuje súčasne. V našej ponuke nájdete výkonný samoobslužný parný tepovač, ktorý sa postará o hygienickú čistotu interiérov áut.

samoobslužný parný tepovač

Prečo by ste mali používať samoobslužný parný tepovač namiesto škodlivej chémie?

Samoobslužný parný tepovač predstavuje moderný spôsob čistenia interiérov vozidiel, ktorý by mal byť v 21. storočí úplnou samozrejmosťou. Je ekologickým a zároveň efektívnym riešením v boji voči nečistotám, a dokonca aj voči baktériám, vírusom či mikróbom.

Samoobslužný parný tepovač dokáže vyčistiť a vydezinfikovať rôzne materiály a rozličné povrchy. Zároveň je maximálne šetrný k životnému prostrediu aj k ľudskému zdraviu. Samoobslužný parný tepovač zvládne čistiť a dezinfikovať. Podobne ako parný čističparný vysávač využíva na čistenie vodnú paru. Takéto čistenie parou je pokrokovou metódou, pri ktorej nie je potrebné použiť chemikálie či rôzne škodlivé čistiace prostriedky.

Zdravé čistenie parou za pomoci samoobslužného parného tepovača

Vďaka samoobslužnému parnému tepovaču je možné čistiť vodnou parou. Aj preto je vhodné ho používať ako zdravšiu a výkonnú náhradu za klasické čistiace zariadenia. Najlepšie je ho umiestniť do autoumyvární, na čerpacie stanice, parkoviská nákupných centier alebo do blízkosti parkovísk na sídliskách či na parkoviská obytných budov.

Tam, kde parkuje viacero áut súčasne by samoobslužný parný tepovač nemal chýbať. Veľkým plusom je aj to, že samoobslužný parný tepovač dokáže znížiť spotrebu vody až o 90% a postará sa aj o zníženie spotreby energií. Návratnosť investície do tohto moderného zariadenia je tak veľmi rýchla. Pre viac informácií nás neváhajte kontaktovať. Nezabúdajte, že sa na nás môžete obrátiť aj v prípade záujmu o čistenie vo výške. Sme vám k dispozícii.

Prečítajte si tiež:

Čistenie vo výške s dôrazom na rýchlosť, efektivitu a bezpečnosť

Čistenie parou – ekologické a efektívne čistenie vašich priestorov

Parný čistič pre vaše efektívne čistenie