┼ákol├í─Źik Majo: kvalitn├Ż, bezpe─Źn├Ż a funk─Źn├Ż ┼íkolsk├Ż n├íbytok

┼ákol├í─Źik Majo: kvalitn├Ż, bezpe─Źn├Ż a funk─Źn├Ż ┼íkolsk├Ż n├íbytok

skolacikmajo.sk

V├Żu─Źbu ┼żiakov do istej miery ovplyv┼łuje aj ┼íkolsk├Ż n├íbytok. Ten od ┼ákol├í─Źika Maja zoh─żad┼łuje po┼żadovan├ę technick├ę, bezpe─Źnostn├ę i ergonomick├ę po┼żiadavky, ─Ź├şm prispieva k maxim├ílnemu pohodliu aj zdraviu va┼íich ┼íkol├íkov.

┼ákolsk├ę lavice a stoli─Źky

Na┼íe ┼íkolsk├ę lavice n├íjdete v r├┤znych farebn├Żch zostav├ích, tak┼że sa dokonale hodia do akejko─żvek triedy a stan├║ sa jej funk─Źnou aj estetickou s├║─Źas┼ąou. Niektor├ę typy s├║ dokonca v├Ż┼íkovo regulovate─żn├ę, ─Ź├şm zabezpe─Źuj├║ pohodln├ę vyu─Źovanie vy┼í┼í├şm i ni┼ż┼í├şm de┼ąom. Na┼ía ponuka zah┼Ľ┼ła ┼íkolsk├ę lavice v jedno- i dvojmiestnom preveden├ş. Aj preto s├║ vhodn├ę do ka┼żdej triedy bez oh─żadu na jej ve─żkos┼ą. V pr├şpade potreby ┼żiaci m├┤┼żu sedie┼ą sami, ─Źo u─Źitelia ocenia najm├Ą pri p├şsan├ş p├şsomiek. Na┼íe lavice maj├║ h├í─Źiky na bokoch, ktor├ę s├║ ├║─Źinnou ochranou ┼íkolsk├ęho batohu pred zne─Źisten├şm, ke─Ć┼że sa nebude pova─żova┼ą na zemi. A v─Ćaka odkladaciemu priestoru nebud├║ ma┼ą ┼żiaci chaos na lavici. Neodmyslite─żnou s├║─Źas┼ąou triedy s├║ aj ┼íkolsk├ę stoli─Źky. Tie na┼íe maj├║ pevn├║ kon┼ítrukciu a s├║ ukon─Źen├ę plastov├Żmi z├ítkami. Kvalitn├ę stoli─Źky s lavicami prispievaj├║ k tomu, aby si ┼żiaci nekrivili chrbticu pri vyu─Źovan├ş.

┼íkolsk├Ż n├íbytok

┼ákolsk├Ż n├íbytok – funk─Źne vybaven├ę ┼íatne

Neodmyslite─żnou s├║─Źas┼ąou ┼íkoly s├║ aj ┼íatne, ktor├ę si taktie┼ż ┼żiadaj├║ kvalitn├Ż, funk─Źn├Ż a bezpe─Źn├Ż n├íbytok. Aj va┼íe ┼íatne zariadime pohodln├Żmi lavi─Źkami (na v├Żber s alebo bez operadla) ─Źi ve┼íiakmi na oble─Źenie (na stenu i samostatne stojace). Uchovaj├║ osobn├ę veci ako vetrovky ─Źi top├ínky, ktor├ę na ┼żiakov bud├║ v bezpe─Ź├ş ─Źaka┼ą od ich pr├şchodu a┼ż po posledn├ę zazvonenie na konci ┼íkolsk├ęho d┼ła. Pri obliekan├ş a ob├║van├ş maj├║ ┼żiaci zaru─Źen├ę maxim├ílne pohodlie a komfort. U┼ż si nemusia ve┼ía┼ą vetrovky ─Źi kab├íty na stoli─Źku v triede, kde je nielen zv├Ż┼íen├ę riziko ich upadnutia za zem a n├ísledn├ęho po┼íkodenia, ale aj nebezpe─Źenstvo zakopnutia, pr├şp. p├ídu a nepr├şjemn├ęho zranenia ┼żiaka.