Smart vypínače – moderné vypínače, ktoré zabezpečia pohodlné ovládanie osvetlenia aj vo vašej domácnosti

Smart vypínače – moderné vypínače, ktoré zabezpečia pohodlné ovládanie osvetlenia aj vo vašej domácnosti

Smart vypínače predstavujú moderné riešenia, ktoré spĺňa všetky nároky inteligentných domácností. Vďaka smart vypínačom dokážete ovládať osvetlenie či už sa doma nachádzate alebo ste od domova vzdialení desiatky kilometrov. V našej ponuke nájdete smart vypínače najvyššej kvality, ktoré vám ponúkame v rôznych farebných prevedeniach.

smart vypínače

Na čo slúžia smart vypínače?

Smart vypínače sú moderným riešením, ktoré si zamilujete. Skvele vyzerajú a ešte lepšie slúžia. Smart vypínače z našej ponuky sú plne kompatibilné a ľahko prepojiteľné s virtuálnym asistentom pre domácnosti Amazon Alexa či Google Home. Pre inteligentné domácnosti sú voľbou číslo jeden v kategórii vypínačov. Samozrejme, skvelou voľbou sú aj pre domácnosti, ktoré ešte neprešli na inteligentné ovládanie.

Smart vypínače je možné ovládať aj na diaľku. Stačí ich prepojiť s aplikáciami TUYA či Smart Life. Vďaka Wi-Fi pripojeniu sú Wi-Fi vypínače a smart vypínače ovládateľné naozaj odkiaľkoľvek. Už sa teda nemusíte obávať, že ste doma zabudli vypnúť osvetlenie po odchode do práce. Pohodlnejšie bude aj zhasínanie osvetlenie pred spaním, kedy viac nemusíte vstávať z postele – postačí osvetlenie vypnúť cez aplikáciu v telefóne.

Široká paleta farieb je pri smart vypínačoch v našej ponuke samozrejmosťou

Sme špecialistami na moderné vypínače. V našej ponuke nájdete dotykové vypínače, ktoré fungujú na princípe dotyku. Moderný dotykový vypínač netreba stláčať. Intenzitu osvetlenia je možné kontrolovať aj jemným dotykom prsta po vypínači.

V našej ponuke samozrejme nechýbajú pokrokové smart vypínače a Wi-Fi vypínače. Všetky rady vypínačov nájdete v našej ponuke v rôznych farbách a jedinečných dizajnových prevedeniach. Zakaždým sa vyznačujú eleganciou, nadčasovosťou a skvelým výkonom. Pre dokonalú kontrolu osvetlenia u vás doma vám ponúkame aj moderné ovládanie žalúzií, ktoré sa postará o kontrolu denného svetla. Pre viac informácií nás neváhajte kontaktovať. Sme vám k dispozícii.

Prečítajte si tiež:


Dotykový vypínač – obľúbené riešenie milovníkov inteligentných riešení

Inteligentné okná, teda automatické ovládanie žalúzií

Wifi vypínače – počuli ste už o nich?