Ultrazvuková čistička – unikátne zariadenie, ktoré zabezpečí efektívne čistenie rôznych povrchov

Ultrazvuková čistička – unikátne zariadenie, ktoré zabezpečí efektívne čistenie rôznych povrchov

ultrazvuková čistička

Ultrazvuková čistička je zariadením, ktoré na čistenie využíva účinné ultrazvukové vlny. Tento spôsob čistenia bol objavený len nedávno. Ide však o pokrokové riešenie, ktoré sa postará o likvidáciu nečistôt a zároveň zničí mikróby, baktérie aj vírusy. Kvalitná ultrazvuková čistička je moderným riešením, ktoré sa postará o hygienickú čistotu domácností aj rôznych firemných či priemyselných priestorov.

ultrazvuková čistička

Ultrazvuková čistička – na čo slúži?

Ultrazvuková čistička je moderným zariadením, ktoré slúži na čistenie rôznych povrchov. Čistenie za pomoci ultrazvuku je založené na prenose zvukových vĺn vodou. Do vody je pridávaná špeciálna kvapalina s čistiacou zložkou. Za pomoci ultrazvukových vĺn sú vo vode tvorené tisícky malých mikrobublín. Tie za pôsobenia rovnakých zvukových vĺn prenikajú do vzduchoprázdneho priestoru. Takýto proces je označovaný aj ako implózia mikrobublín.

Takáto implózia mikrobublín spôsobuje veľmi rýchle zmeny tlaku, pričom oddeľuje nečistoty a nežiadúce či nevlastné časti od pevných povrchov. Vďaka ultrazvukovej čističke je tak možné čistiť mimoriadne rýchlo a efektívne aj veľmi usadené nečistoty.

Kde všade je možné využiť ultrazvukovú čističku?

Ultrazvuková čistička je všestranne využiteľným zariadením. Na našom e-shope gdu.sk vám ponúkame rôzne typy ultrazvukových čističiek. S výberom vám ochotne poradia našich školení predajní asistenti.

Ultrazvuková čistička je vhodná na čistenie rôznych povrchov. Povrchy zbavuje nie len nečistôt, ale aj mikróbov, vírusov a baktérií. Aj preto nachádza svoje využitie v domácnostiach aj v rôznych priemyselných oblastiach. V priestoroch, v ktorých sa pohybuje väčšie množstvo ľudí by malo byť čistenie ultrazvukovou čističkou samozrejmosťou. V našej ponuke nájdete ako ultrazvukové čističky, tak aj čistiace prostriedky na efektívne čistenie. Z ponuky vyberáme napríklad obľúbené produkty AG Max na čistenie aj dezinfekciu. V prípade akýchkoľvek otázok nás neváhajte kontaktovať. Sme vám k dispozícii.

Prečítajte si tiež:

Prečo patrí čistiaci koncentrát AG Max medzi najlepšie?

Ako funguje ultrazvuková čistička?

AG Max je revolúciou v kontexte ultrazvukových čističov