Výškové práce v Bratislave a okolí prispôsobíme vašim požiadavkám

Výškové práce v Bratislave a okolí prispôsobíme vašim požiadavkám

výškové práce

Naša spoločnosť D&D DIRECT sa špecializuje na výškové práce, ktoré vykonávame v Bratislave a okolí. Výškové práce vykonávame za použitia špeciálneho vybavenia. Sme tiež držiteľom potrebných certifikácií a povolení na výkon výškových prác. V prípade záujmu o výškové práce v Bratislave a okolí nás stačí kontaktovať.

výškové práce

Vyberte si výškové práce v Bratislave a okolí pod dohľadom profesionálov

Práve výškové práce patria do kategórií prác so špeciálnymi požiadavkami. Pri výkone výškových prác je potrebné myslieť ako na akostný výsledok prác, tak aj na bezpečnosť. Výškové práce vykonávame za použitia špeciálneho vybavenia na výškové práce. Naši zamestnanci sú školení na výkon prác vo výške. Pri prácach sú neustále istení horolezeckým vybavením.

S nami sa môžete spoľahnúť na vysokú bezpečnosť a kvalitu výškových prác. Výškové práce realizujeme v Bratislave a okolí. Ochotne za vami prídeme aj do Trnavského, Nitrianskeho, Banskobystrického a Trenčianskeho kraja. Obrátiť sa na nás môžete aj v prípade záujmu o čistenie a opravy fasád alebo sanácie komínov či efektívne opravy striech v Bratislave a okolí.

Rozsah a špecifikáciu výškových prác prispôsobíme vašim požiadavkám

Vykonávame špecializované výškové práce podľa špecifických potrieb a požiadaviek zákazníkov. To znamená, že rozsah aj špecifikáciu výškových prác prispôsobíme vašim požiadavkám. Zabezpečíme kvalitné prevedenie výškových prác v rozličných oblastiach, v rôzne vysokých budovách, ako aj na ťažko dostupných miestach.

V ponuke našich služieb sa nachádza aj služba čistenie a oprava dažďových žľabov, ktoré vykonávame s individuálnym prispôsobením potrebám vašej stavby. Rovnako inštalujeme siete proti vtákom a holubom, ktoré ochránia budovy či rôzne kultúrne pamiatky pred hniezdením vtákov. V prípade záujmu o naše služby nás neváhajte kontaktovať. Sme vám k dispozícii.

Prečítajte si tiež:

Sanácie komínov ako garancia ich bezchybného stavu – Bratislava a okolie

Firma vykonávajúca opravy striech v meste Bratislava a jej rady

Čistenie a opravy fasád je nevyhnutné vykonávať pravidelne