WESICO – kvalitné počítacie váhy

WESICO – kvalitné počítacie váhy

wesico.sk

Vyberte si zo širokej ponuky váhových systémov, ktoré pre vás vyvíjame, vyrábame a predávame už viac ako 25 rokov. Máme vlastnú predajňu aj dostatočné výrobné, skladové a servisné priestory. Sme špecialisti na váhové systémy (počítacie váhy, obchodné váhy, závesné váhy, univerzálne váhy) a predaj kvalitného hutného materiálu.

Počítacie váhy pre podnikanie

Podáme vám pomocnú ruku pri rozbehnutí vášho podnikania. S našimi počítacími váhami budete mať zaručenú presnosť váženia ako aj jasné a ľahko čitateľné informácie z podsvieteného LCD displeja. Počítacie váhy môžete použiť do rôznych prevádzok, kde je potrebné počítať a vážiť tovar s presnosťou. Nájdete u nás niekoľko typov počítacích váh s výpočtom do 6 kg. Každá váha disponuje viacerými funkciami či už sa jedná o sčítanie položiek, výpočet vratnej čiastky alebo fixáciu ceny. Váhy disponujú možnosťou automatického vypnutia po určitom čase, ktorý je nastaviteľný. Môžete si vybrať váhy na batérie, ale aj klasické s káblom, ktoré jednoducho zapojíte do elektrickej siete. Na váženie balíkov však odporúčame využiť malé plošinové váhy, ktoré disponujú dostatočným plošinovým priestorom.

počítacie váhy

Široká ponuka hutného materiálu

Špičková kvalita a jednoduché ovládanie je to, čo pri používaní našich produktov zaručene oceníte. Sme špecialisti na vývoj, výrobu a predaj elektronických váh a váhových systémov, ktorí vám svoje služby ponúkajú už od roku 1993. Disponujeme vlastnou predajňou, výrobnými, servisnými, ale aj skladovacími a montážnymi priestormi. Naše služby môžete využiť aj v prípade záujmu o hutný materiál, ktorého máme na sklade dostatok v podobe oceľových rúr, jaklových profilov, čiernych, pozinkovaných a dierovaných plechov ako, aj produkty z profilovej ocele. V ponuke máme taktiež aj kompozitné siete do betónu, zvárané siete a, aj betonársku oceľ či dokonca dištančné plastové a kovové prvky do betónu.