Kvetináče – premeňte vaše kvetiny na elegantný doplnok

Kvetináče – premeňte vaše kvetiny na elegantný doplnok

kvetináče

V našej ponuke GARDIN nájdete kvetináče od výmyslu sveta. Práve kvetináče dokážu premeniť kvetiny a rastlinky na jedinečný doplnok do interiéru či do exteriéru. Ponúkame vám menšie aj väčšie, širšie aj užšie, ľahšie aj ťažšie – jednoducho kvetináče, ktoré budú dokonale vyhovovať vašim predstavám a potrebám vašich kvetín.

kvetináče

Kvalitné kvetináče v rôznych dizajnových prevedeniach

Kvetináče – to nie je len nádoba potrebná na pestovanie kvetín. Kvetináče sú zároveň aj jedinečným doplnkom, ktorý má potenciál celkom premeniť charakter vášho interiéru alebo exteriéru. V našej ponuke nájdete kvetináče do interiérov aj kvetináče do exteriérov.

V interiéroch sa budú vynímať menšie aj väčšie kvetináče. Menšie napríklad na parapetných doskách alebo väčšie na podlahe, napríklad v blízkosti pohovky. Elegantné a dizajnové pohovky nájdete aj v našej ponuke. Na výber vám ponúkame aj rozličné sedačky – napríklad obľúbené sedačky rohové alebo sedačky 2+1.

Ako na výber kvetináčov do exteriéru?

Kvetináče dokážu krásne doplniť každý exteriér. Hodia sa na terasy, zimné záhrady a altánky, ale aj ku záhradným skalkám alebo ako doplnok pred vchod do domu. S výberom vhodného typu kvetináčov na záhradu vám ochotne poradíme. Kvetináče môžete farebne a dizajnovo kombinovať aj s dizajnom ďalších záhradných doplnkov.

V našej ponuke nájdete kompletné sety v kategórii záhradný nábytok alebo si môžete vybrať jednotlivo záhradné stoly a záhradné stoličky, ktoré doplníte napríklad o záhradné lehátko či kreslo. V našej ponuke nechýbajú ani slnečníky na ochranu voči prudkému slnku. Samozrejmosťou sú aj záhradné hojdačky a obľúbené úložné boxy na skladovanie záhradného vybavenia a doplnkov. V prípade akýchkoľvek otázok nás neváhajte kontaktovať.

Prečítajte si tiež:

Slnečníky ako dokonalá kombinácia luxusu, elegancie a praktickosti

Sme odborníci na záhradné stoly