Partnerská sieť MediatelYext

Partnerská sieť MediatelYext

Partnerská sieť MediatelYext - 2

Vaše firemné informácie, ich aktuálnosť a presnosť sú veľmi dôležité. Ako pre vašich potenciálnych zákazníkov, tak pre vyhľadávače Google, alebo Bing. Využívaním služby MediatelYext posilňujete poradie zobrazovaných informácií o vašej spoločnosti vo vyhľadávači Google. Vďaka synchronizácii firemných údajov v našej partnerskej sieti umožníte vyhľadávačom lepšie tieto dáta spracovávať a uprednostňovať vašu firmu. V rámci širokej partnerskej siete MediatelYext, ktorá má viac ako 20 priamych a desiatky ďalších nepriamych partnerov (tí preberajú informácie napríklad od Google, TomTom, pod.), sú vaše informácie automaticky synchronizované a udržiavané aktuálne, správne a relevantné pre zákazníkov i vyhľadávače. Zároveň sú ochránené proti nechceným a nekontrolovateľným zmenám (tzv. sú profily „zamknuté“ a zmeniť informácie v nich môžete len vy).

Posilňujete tým dôveru Google vo vaše informácie a vašu značku. Google, rovnako ako ďalšie vyhľadávače, neustále skenuje a indexuje informácie naprieč internetom, v rôznych katalógoch, na Facebooku, Instagrame, v mapách a porovnáva získané informácie. Ak nájde na týchto miestach vaše informácie synchronizované, dôvera rastie a zvyšuje sa tak skóre vašej firmy. A tým sledovateľnosť v jednotlivých službách Google – pozícia webovej stránky vo vyhľadávaní, miestne ponuky v mapách a iné.

Partnerská sieť MediatelYext - 3Google Business Profile

Google je najpoužívanejší internetový vyhľadávač. Umožňuje užívateľom vyhľadávať pomocou kľúčových slov. Ak zadá používateľ kľúčové slovo v tvare ČO & KDE (alebo v prehliadači povolí identifikáciu polohy), získa výsledky z Google Máp a ďalších online katalógov.

Pre podporu lokálneho marketingu je poradie výsledkov tohto typu vyhľadávania kľúčové. Ak poskytujú firmy spoločnosti Google pravidelne aktualizované informácie, získavajú tak konkurenčnú výhodu. Služba MediatelYext je v Slovenskej republike jedinou platformou, ktorá firmám takú výhodu umožňuje. Pomáha spravovať informácie o vašej firme a vašich prevádzkach nielen na Google, ale v ďalších 24 dôležitých zdrojoch. Je to rýchle, jednoduché a prispôsobené vašim potrebám.

V dnešnom svete plnom chytrých telefónov, mobilov a bezpilotných vozidiel, vyžadujú čím ďalej častejšie presné lokalizačné údaje. Pre kvalitný lokálny marketing je najdôležitejšie mať všetky aktuálne dáta na Google.

So službou MediatelYext môžete spravovať všetky dáta o vašej polohe na Google Business Profile – jedná sa o nástroj, kde môžete spravovať všetky informácie o vašej firme vo vyhľadávačoch a Google mapách.

Vďaka hlavnej stránke vo vyhľadávači môžete mať prehľad o všetkých svojich aktivitách a tak sa maximálne sústrediť na predaj. Je dôležité, mať firemné údaje vždy aktuálne.

 • Lokalizačné dáta: synchronizujte automaticky vaše meno, adresu, telefónne číslo a otváracie hodiny priamo zo služby MediatelYext.
 • Otváracie hodiny: aktualizujte si otváraciu dobu podľa vašej potreby na všetkých vašich pobočkách.
 • Kategórie: vyberte si kategórie tak, aby presne definovali vaše podnikanie vo výsledkoch vyhľadávania.
 • Logá: synchronizujte si logo na firemnom profile, budete lepšie vyčnievať vo výsledkoch vyhľadávania i v mapách naprieč Google.
 • Fotogaléria: správny výber fotografií zaistí odlišnosť od konkurencie.

Partnerská sieť MediatelYext - 4Google Maps

Aktualizované údaje sú kľúčom k úspechu medzi lokálnymi obchodníkmi. So službou MediatelYext môžete okamžite reagovať na podnety okolo Vás. Aktualizujte si z jedného miesta otváraciu dobu alebo kontaktné údaje na Google Mapách. Vaša firma sa zobrazí presne tak, ako vy sami chcete a bez zdĺhavého čakania v databáze Google Maps, ktorá spravuje viac ako 100 miliónov miest po celom svete.

 

Partnerská sieť MediatelYext - 5Bing

Bing je vyhľadávač prevádzkovaný spoločnosťou Microsoft a má s rastúcou popularitou v zámorí viac ako 20% podiel na poli internetového vyhľadávania. Každý mesiac využíva cez 150 miliónov užívateľov tento internetový vyhľadávač pre hľadanie súkromných služieb a podnikov.

 • Lokalizačné dáta: synchronizujte automaticky vaše meno, adresu, telefónne číslo a otváracie hodiny priamo zo služby MediatelYext.
 • Externé linky: v hlavičke firemného profilu si môžete v službe MediatelYext nastaviť napríklad webové stránky, eshop či odkaz na sezónne výpredaje.
 • Fotogaléria: správny výber fotografií zaistia dostatočnú odlišnosť od konkurencie a privedie vám nových zákazníkov.
 • Opis firmy: rozšírte základné informácie o vašej firme, služba MediatelYext sa postará o aktualizáciu firemných údajov priamo na mape.

Partnerská sieť MediatelYext - 6facebook

Facebook je najpoužívanejšia sociálna sieť na Slovensku s takmer 2,5 milióna užívateľov. Facebook slúži užívateľom na komunikáciu, zdieľanie multimediálnych dát, udržiavanie vzťahov a zábave. Pre firemné použitie je Facebook vhodný v oblasti lokálneho marketingu. Vďaka službe MediatelYext môžete jednoducho spravovať nastavenie vašej firemnej lokality aj na ďalších sociálnych sieťach, ako napríklad Instagram.

Sociálne siete sú neoddeliteľnou súčasťou lokálneho marketingu, v skutočnosti je až 13% lokálnych informácií braných práve zo sociálnych sietí vo výsledkoch vyhľadávania.

Prostredníctvom služby MediatelYext máte možnosť ovládať užitočné informácie a zasiahnuť tak vašu cieľovú skupinu na najpoužívanejšej sociálnej sieti po celom svete.

 • Firemné stránky: Facebook podporuje firemné stránky pre individuálne lokácie podľa vašej firemnej identity. Služba MediatelYext vám automaticky vytvorí stránky, podľa vašich údajov.
 • Recenzie: sledujte recenzie a prispôsobte sa požiadavkám zákazníkov.
 • Otváracie hodiny: služba MediatelYext aktualizujte na sociálnej sieti otváraciu dobu podľa dostupných údajov.
 • Komentáre: buďte súčasťou sociálnej konverzácie a komunikujte so svojimi užívateľmi.

Partnerská sieť MediatelYext - 7Apple Maps

Apple Maps sú predinštalované na zariadeniach s iOS a dostupné v App Store. Sú k dispozícii na iPhone, iPade, Apple Watch, počítačoch Mac a pracuje s nimi tiež hlasová asistentka Siri. 
Je tu možné používať navigáciu s informáciami o doprave v reálnom čase, objavovať, ukladať nové miesta a podobne. Hľadanie miest je tu veľmi jednoduché, pretože sú k dispozícii podrobné informácie a návrhy, ktoré vychádzajú z kalendára a pravidelných aktivít používateľa.

So službou MediatelYext sú v Apple Maps vždy aktuálne informácie o vašej firme – vrátane kontaktov, kategórií a otváracej doby.

 

Partnerská sieť MediatelYext - 8Foursquare

Foursquare je geolokačná služba s prvkami sociálnej siete. Foursquare umožňuje užívateľom odovzdať skúsenosti z navštívených miest medzi svojich blízkych a komunitu. Pre firmy je zásadné sledovať užívateľské hodnotenie, pretože táto geolokačná sociálna sieť má celosvetovo 45 miliónov užívateľov.

 • Lokalizačné dáta: služba MediatelYext automaticky synchronizuje vaše firemné dáta, ako je meno, adresa a presné umiestnenie na mape.
 • Otváracia doba: vedieť, kedy presne otvára váš obľúbený obchod je kľúč k úspechu. Nenechajte sa zaskočiť a jednoducho si zmeňte prevádzkové hodiny.
 • Platba: je dobré vedieť, či ju u vás možná platba kreditnou kartou, hotovosťou alebo bankovým prevodom. MediatelYext sa za vás postará, aby aj tieto informácie boli dostatočne vidieť.
 • Okamžitá aktualizácia: so službou MediatelYext môžete byť o krok pred konkurenciou, vďaka správne uvedeným údajom.

Partnerská sieť MediatelYext - 9Waze

Waze je bezplatná online mobilná navigácia s aktuálnymi informáciami o dopravnej situácii. Prepája užívateľov s prvkami sociálnej siete a hernými prvkami. Navigácia Waze vždy používa najčerstvejšie mapové podklady. Vďaka službe MediatelYext dostanete vaše aktualizované firemné informácie k vodičom vo vašom okolí. Urobíte tak ústretový krok k vodičom, ktorí často zdieľajú aktuálne dopravné informácie na ceste do zamestnania.

 

Partnerská sieť MediatelYext - 10Zlaté stránky

Zlaté stránky sú jednou z najväčších on-line databáz firiem na Slovensku. Cez tento internetový katalóg získavajú užívatelia jednoduchý a rýchly prístup k vyhľadaniu mnohých rôznych kontaktov a podrobných informácií o firmách v rámci regiónov a celého Slovenska. Zákazníci služby MediatelYext sú na tomto portáli zvýraznení pečaťou Overená firma, pretože vďaka tejto službe majú na internete overené a aktuálne informácie.

Táto online databáza firiem vám ponúkne rýchlo a jednoducho informácie o firmách a firemných údajoch v celej Slovenskej republike.

 • Akčná správa: vďaka akčnej správe môžete zaujať zákazníka a odlíšiť sa tak od konkurencie vo výsledkoch vyhľadávania a jednoducho tak informovať zákazníkov o prebiehajúcich akciách.
 • Opis firmy: rozšírte základné informácie o vašej firme v krátkom texte, spoločne so SEO analýzou a výberom vhodných kľúčových slov, definujúce vaše podnikanie.
 • Kategórie: vyberte si kategórie tak, aby presne definovali vaše podnikanie vo výsledkoch vyhľadávania.
 • Kalendár: vyznačte si v kalendári prebiehajúce akcie a novinky.
 • Recenzia: sledujte recenzie a prispôsobte sa požiadavkám zákazníkov.
 • Rýchle aktualizácie: vďaka službe MediatelYext máte možnosť jednoducho spravovať firemné údaje.
 • Štatistiky návštevnosti: pokročilý analytický nástroj na sledovanie štatistík firemných záznamov a sociálnych sietí.
 • Fotogaléria: vyberte si správne fotografie a motivujte zákazníka ku kúpe vášho produktu. So službou MediatelYext si môžete vytvárať fotogalérie, vrátane popisov a vhodne použitých kľúčových slov.

Partnerská sieť MediatelYext - 11TomTom

Holandský výrobca svetových automobilových navigačných prístrojov a navigačného mapového softvéru pre mobilné telefóny, ako je Android, iPhone či Windows Mobile. Vďaka službe MediatelYext dostanete informácie o vašej firme do všetkých mapových podkladov s navigáciou, ktoré používajú zdroje TomTom. Vašu firmu môžu vďaka službe MediatelYext vyhľadať zákazníci v autách, ako je Mazda, Toyota či Renault.

 • Lokalizačné dáta: synchronizujte automaticky vaše meno, adresu, telefónne číslo a otváracie hodiny priamo zo služby MediatelYext.
 • Otváracie hodiny: aktualizujte si otváraciu dobu podľa vašej potreby na všetkých vašich pobočkách.
 • Rýchla aktualizácia údajov: vďaka službe MediatelYext máte možnosť z jedného miesta spravovať firemné údaje.

Partnerská sieť MediatelYext - 12HERE

HERE je víťaz súťaže Najlepšie automotive aplikácie pre rok 2015 organizovanej časopisom Auto Bild. Aplikácia HERE uľahčuje cestovanie po meste. Jedným kliknutím získajú užívatelia pokyny pre chodcov a vodičov. So službou MediatelYext a Here uvidia vašu firmu zákazníci v navigáciách automobily Volkswagen, BMW, Audi, Opel, Ford, Hyundai, KIA, Fiat či napríklad Jeep.

 

Partnerská sieť MediatelYext - 13TripAdvisor

Svetovo najväčšia sieť zameraná na cestovanie a turizmus. Pomáha pri rozhodovaní o výbere reštaurácie alebo ubytovania. Zákazníci tu nájdu veľké množstvo zákazníckych recenzií. V rámci siete MediatelYext, je táto služba k dispozícii len pre zodpovedajúce odbory. Recenzie majú v MediatelYext k dispozícii zákazníci z oblasti stravovania i hotelov. Synchronizácia firemného profilu je zatiaľ dostupná pre reštaurácie.

 • Recenzia: sledujte recenzie a hodnotenia užívateľov a prispôsobte sa požiadavkám zákazníkov.
 • Rýchla aktualizácia údajov: vďaka službe MediatelYext máte možnosť jednoducho spravovať firemné údaje.
 • Štatistiky návštevnosti: pokročilý analytický nástroj na sledovanie štatistík firemného profilu.
 • Fotogaléria: správny výber fotografií zaistí odlišnosť od konkurencie.

Partnerská sieť MediatelYext - 14Tupalo

Tupalo je európsky online katalóg firiem, reštaurácií, obchodov, inštitúcií a ďalších kategórií. Užívatelia si môžu navoliť, ku ktorým miestam sa budú vracať či si svoje obľúbené miesta uložia do zoznamu. To všetko v jednoduchom užívateľskom prostredí.

 • Recenzie: sledujte recenzie a hodnotenia používateľov, ktorí v tomto katalógu vyhľadávajú a zdieľajú svoje obľúbené firmy.
 • Akčná správa: vďaka akčnej správe môžete zaujať zákazníka a odlíšiť sa tak od konkurencie vo výsledkoch vyhľadávania, vďaka krátkemu preklikávaciemu odkazu.
 • Otváracie hodiny: služba MediatelYext aktualizujte v katalógu otváraciu dobu podľa už dostupných údajov.
 • Kategórie: vyberte si kategórie, ktoré súvisia s vašim podnikaním a voľte vhodné kľúčové slová.
 • Platobné možnosti: vyberte si platobné možnosti, podľa vašich preferencií v službe MediatelYext.
 • Video: v službe MediatelYext si môžete nastaviť URL link vášho videa, priamo spojeným s firemným profilom.
 • Kalendár: vyznačte si v kalendári firemné novinky a aktuality, ktoré si môžete jednoducho nastaviť v službe MediatelYext.

Partnerská sieť MediatelYext - 15Brownbook

Katalóg podnikania, ktorý má cez 30 miliónov podnikov všetkého druhu, šírený zadarmo cez internet spoločne s recenziami a poznámkami od užívateľov z celého sveta.

 • Opis firmy: rozšírte základné informácie o vašej firme. Služba MediatelYext sa postará o vhodne zvolené slová naprieč všetkými kategóriami.
 • Recenzie: sledujte recenzie a hodnotenia užívateľov.
 • Otváracie hodiny: nenechajte sa zaskočiť a jednoducho si zmeňte prevádzkové hodiny. Aktualizujte si otváraciu dobu podľa vašej potreby na všetkých vašich pobočkách.
 • Lokalizačné dáta: synchronizujte automaticky vaše meno, adresu a všetky vaše firemné údaje priamo zo služby MediatelYext.

Partnerská sieť MediatelYext - 16Cylex

Cylex je celosvetový online obchodný adresár s 1 miliónom unikátnych užívateľov každý deň. Majitelia firiem môžu vďaka jednoduchému nástroju vytvoriť webové stránky svojej firmy, nájsť na burze práce budúcich zamestnancov či zhodnotiť svojich potenciálnych zmluvných partnerov. Vďaka službe MediatelYext máte skvelú možnosť, ako zaujať nových zákazníkov.

 • Menu: v službe MediatelYext nájdete inovatívnu funkciu, prostredníctvom ktorej si jednoducho vytvoríte ponuky, jedálne lístky a denné menu, ktoré sa potom prepoja s vaším firemným profilom.
 • Logá: synchronizujte si v službe MediatelYext logo na firemnom profile, budete lepšie vyčnievať vo výsledkoch vyhľadávania.
 • Fotogaléria: správny výber fotografií zaistí dostatočnú odlišnosť od konkurencie a privedie vám nových zákazníkov.
 • Štatistiky návštevnosti: v službe MediatelYext máte k dispozícii pokročilý analytický nástroj na sledovanie štatistík firemného profilu.
 • Fotogaléria: vyberte si správne fotografie a prijmite zákazníka ku kúpe vášho produktu.

Partnerská sieť MediatelYext - 17Factual

Factual je svetovo najväčší dátový agregátor, ktorý je zameraný na získavanie a poskytovanie údajov o firmách. Rôzne aplikácie či developeri používajú tieto zdroje pre svoje projekty.

 • Lokalizačné dáta: služba MediatelYext automaticky synchronizuje všetky údaje o vašej firme a zaradí vašej pobočku do mapových podkladov.
 • Rýchla aktualizácia údajov: vďaka službe MediatelYext máte možnosť jednoducho spravovať firemné údaje.
 • Kategórie: vyberte si kategórie tak, aby presne definovali vaše podnikanie pre lepšiu orientáciu potencionálneho zákazníka.
 • Externé linky: v hlavičke firemného profilu si môžete v službe MediatelYext nastaviť napríklad webové stránky, e-shop, či odkaz na sezónne výpredaje.

Partnerská sieť MediatelYext - 18Infobel

Infobel je medzinárodný vyhľadávač firiem a fyzických osôb, dostupný v mnohých svetových jazykových mutáciách. Vďaka službe MediatelYext sa exkluzívne dostanete do tohto portálu a umožníte potenciálnym zákazníkom, aby vás jednoducho našli.

 • Okamžitá aktualizácia: so službou MediatelYext môžete byť o krok vpred pred konkurenciou, vďaka správne uvedeným údajom.
 • Otváracie hodiny: služba MediatelYext aktualizujte v katalógu všetky informácie, vrátane otváracej doby podľa už dostupných údajov.
 • Kategórie: vyberte si kategórie, ktoré súvisia s vašim podnikaním a voľte vhodné kľúčové slová.
 • Štatistiky návštevnosti: pokročilý analytický nástroj na sledovanie štatistík firemného profilu.
 • Platobné metódy: navoľte si v službe MediatelYext, ktoré platobné metódy preferujete vo vašej firme.
 • Akčná správa: táto funkcionalita Vás zvýrazní vo výsledkoch vyhľadávania na internete a trojnásobne zvýši záujem o Váš firemný profil.

Partnerská sieť MediatelYext - 19Where To?

Where to? je mobilná navigačná aplikácia, ktorá pomáha užívateľom nájsť ich ďalší cieľ. Where to? je určená pre mobilný operačný systém iOS. Pomocou intuitívnej užívateľskej skúsenosti umožňuje nájsť tú správnu firmu. Vďaka službe MediatelYext tam používatelia nájdu aj tú vašu.

 • Fotogaléria: vyberte si správne fotografie a zaujmite vašich zákazníkov. So službou MediatelYext budete mať vždy aktualizovanú firemnú galériu.
 • Logá: synchronizujte si v službe MediatelYext logo na firemnom profile.
 • Recenzia: sledujte recenzie a hodnotenia užívateľov.
 • Opis firmy: rozšírte základné informácie o vašej firme, služba MediatelYext sa postará o aktualizáciu firemných údajov priamo na mape.

Partnerská sieť MediatelYext - 20Navmii

Navmii je bezplatná mobilná navigácia. Satelitný navigačný softvér pre mobilné telefóny. Aplikácia kombinuje bezplatnú hlasovú navigáciu, živé informácie o prevádzke, miestne hľadanie, body záujmu a skóre vodičov. Offline mapy sú uložené v zariadení na použitie bez pripojenia k internetu. Navmii používa vyše 24 miliónov vodičov a má mapy viac ako 150 krajín.

 

Partnerská sieť MediatelYext - 21Pitney Bowes

Americká spoločnosť zaoberajúca sa poštovými a prepravnými službami a v posledných rokoch aj s výrazným zameraním na segment online obchodovanie a softvér. Voči MediatelYext funguje ako dátový agregátor a v databáze Pitney Bowes umožňuje zákazníkom aktualizovať hlavné atribúty, otváraciu dobu, adresu alebo napríklad popis činnosti.

 • Lokalizačné dáta: synchronizujte automaticky vaše meno, adresu, telefónne číslo a otváracie hodiny priamo zo služby MediatelYext.
 • Otváracie hodiny: aktualizujte si otváraciu dobu podľa vašej potreby na všetkých vašich pobočkách.
 • Kategórie: vyberte si kategórie tak, aby presne definovali vaše podnikanie vo výsledkoch vyhľadávania.

Partnerská sieť MediatelYext - 22AroundMeApp

AroundMeApp je voľne dostupná aplikácia pre Android a Apple iOS systémy. Je dokonalá v tom, že komunikuje priamo s GPS súradnicami, a tým pádom aj presne určí aktuálnu polohu používateľa na neznámych miestach. So službou MediatelYext už nebudú vaši zákazníci stratení, ale privediete si ich priamo k vám.