Výhody, ktoré v rámci MediatelYext prináša NDrive

Výhody, ktoré v rámci MediatelYext prináša NDrive

Výhody, ktoré v rámci MediatelYext prináša NDrive - 2

Partnerská sieť MediatelYext sa rozrástla o nového elitného partnera NDrive. Portugalská spoločnosť NDrive, ktorá bola založená v roku 2001 zabezpečuje globálne automobilové navigačné systémy pre smartfóny a tablety. Ako jedna z prvých spoločností ponúkla navigáciu pre operačné systémy Android a iOS.

NDrive – líder vo svete smart navigácie

NDrive pôsobí ako jeden z lídrov v oblasti vývoja profesionálnej navigácie pre smartóny či tablety, ktoré sú v súčasnosti neustále na vzostupe z hľadiska používania navigácie. NDrive taktiež vytvorila prvú GPS navigáciu pre Basa a WebOS. V rámci našej spoločnosti sme v spolupráci s NDrive vyvinuli našu najúspešnejšiu bezplatnú mobilnú aplikáciu Zlaté Mapy, ktorá ponúka offline mapy Slovenska a Česka pre všetkých používateľov Androidov a iOSu.

NDrive vás spoľahlivo dovedie do vami vytúženého cieľa autom alebo pešo. Vďaka integrácie NDrive do MediatelYext sú odteraz všetky údaje našich klientov, ktorí si zakúpili MediatelYextMultibox,  dostupné pre milióny používateľov, ktorí využívajú tieto mobilné aplikácie a offline navigácie. Aj vďaka NDrive budete viditeľní pre širšie publikum a zvýšite tak šance pre získanie nových zákazníkov.

Výhody, ktoré v rámci MediatelYext prináša NDrive - 3

Prečo sa MediatelYext oplatí?

Vďaka službe MediatelYext spravujete všetko pohodlne z jedného miesta. Aktualizujte svoje kontaktné údaje, informácie či novinky o vašich produktoch a službách raz a zároveň všade. Informácie budú automaticky distribuované do partnerských sietí ako Google, Zlaté Stránky.sk, Zlaté Mapy, Facebook, Foursquare a mnohých ďalších.

Údaje o vašej firme budú automaticky aktualizované z jedného miesta aj na partnerských sieťach Google, ZlatéStránky.sk, Zlaté Mapy, Waze, Foursquare, Apple Mapy, Bing, Yandex, TomTom, here, Baidu, Tupalo, Navmii, Cylex, Where To?, Nočné stránky, Zdravotnícky sprievodca, Chcem TAXI a Kde jesť a piť. Následne sa ďalej rozšíria na sociálne siete Instagram, Facebook či Snapchat.

Vďaka MediatelYext si udržíte vašich verných zákazníkov a navyše získate množstvo nových. Dajte o sebe vedieť a excelujte v boji proti konkurencií. Ukáže vašim potenciálnym zákazníkom cestu k vám prostredníctvom online katalógov, aplikácií, máp či sociálnych sietí.

Majte prehľad o návštevnosti vašich firemných profilov prostredníctvom pokročilého analytického nástroja. Zbierajte informácie a analyzujte získané údaje. Tie vám pomôžu zamerať sa na najefektívnejšie kanály.

V rámci MediatelYext môžete vytvárať jednoduché widgety, ktoré obsahujú podrobné informácie o vašich produktoch, službách, novinkách, akciách či zamestnancoch. Tieto údaje sa v okamžiku aktualizujú vo vašich firemných zápisoch partnerskej siete.

Majte vaše sociálne siete pod kontrolou a spravujte ich pohodlne z jedného miesta. Aktualizujte údaje napríklad na Facebooku či Instagrame a informujte zákazníkov o nových otváracích / prevádzkových hodinách.