ShowMeLocal ako nový partner partnerskej siete MediatelYext

ShowMeLocal ako nový partner partnerskej siete MediatelYext

ShowMeLocal ako nový partner partnerskej siete MediatelYext - 2

Partnerská sieť MediatelYext sa rozšírila o nového partnera – ShowMeLocal. Tento celosvetový katalóg firiem ponúka široké možnosti propagácie a všetky informácie o vašej firme na jednom mieste. Vďaka ShowMeLocal sa potenciálni zákazníci s vami jednoducho spoja. Miestnym potenciálnym zákazníkom zase ponúka množstvo lokálnych firiem spolu s ich sortimentom. Zistite viac o ShowMeLocal v nasledujúcich riadkoch.

Čo je to ShowMeLocal?

ShowMeLocal je celosvetový katalóg firiem, ktorý umožňuje používateľom zobrazovať všetky potrebné informácie o danej spoločnosti. ShowMeLocal ponúkne vašim potenciálnym zákazníkom kompletný profil o vašej spoločnosti, otváracie hodiny, link na váš web či prepojenie na sociálne siete. V rámci MediatelYext máte okrem ShowMeLocal k dispozícií i ďalšie celosvetové katalógy firiem, ako napríklad CYLEX, INFOBEL či BROWNBOOK.

Aké výhody ponúka ShowMeLocal?

ShowMeLocal ponúka množstvo výhod, ktoré ocenia malé, stredné i veľké podniky. Majiteľom miestnych firiem poskytuje ShowMeLocal užitočné nástroje na propagáciu ich podnikania v online prostredí. Práve v online prostredí, kde vládne silná konkurencia firiem v každom segmente je dôležitý každý kanál a spôsob propagácie. Práve ShowMeLocal ponúka možnosť predstavenia vašej firmy i vášho portfólia, ako i možnosť kontaktu a cennej spätnej väzby od vašich zákazníkov. Vďaka ShowMeLocal budete v internetových vodách o niečo viditeľnejší a dostupnejší.

Katalóg ShowMeLocal je taktiež miesto, kde sa miestni spotrebitelia môžu dozvedieť o firmách vo svojej lokalite a zároveň tak objaviť skvelé ponuky. Celosvetový katalóg ShowMeLocal poháňa spotrebiteľské stránky, ako sú napríklad vyhľadávače, miestne databázy či online inzeráty.

Okrem príchodu ShowMeLocal prichádzajú aj iné zmeny

Niečo sa začína a niečo sa končí. Okrem príchodu celosvetového katalógu ShowMeLocal sa v rámci služby MediatelYext lúčime s čínskymi partnermi Baidu Map, Fliggy a Pirt. K tomuto kroku viedli politické dôvody medzi Amerikou a Čínou. Kvalitu a výhody partnerskej siete MediatelYext však tento krok nijako zvlášť neovplyvní. Neustále pracujeme na vylepšení produktov, ktoré vám v rámci služby MediatelYext ponúkame.