Zverte technické preklady do rúk odborníkov z S-Club

Zverte technické preklady do rúk odborníkov z S-Club

sclub.sk

Potrebujete technické preklady manuálov, projektov či iných dokumentov týkajúcich sa odborných oblastí? S-Club je spoľahlivým a dôveryhodným partnerom, ktorý zabezpečí prvotriedny preklad vo viac ako štyridsiatich svetových jazykoch.

Dôsledné technické preklady

Prečo staviť na technické preklady v S-Clube? Máme skúsených prekladateľov, ktorí zaručujú vysokú kvalitu prekladaného textu, keďže okrem jazykového vzdelania majú bohaté vedomosti aj z technických vied. V S-Clube sa zameriavame najmä na odborné preklady textov z oblastí ako energetika, strojárstvo, technika, automobilový priemysel a informačné technológie. Preložíme vám manuály, dokumentáciu i návody k rôznym zariadeniam. Zabezpečujeme aj profesionálne preklady marketingových materiálov. Uvedomujeme si špecifiká daného jazyka a jeho osobitosti, ktoré zohľadňujeme pri finálnom preklade. Dbáme i na tie najmenšie lingvistické detaily a ideme do hĺbky slov a skladby viet. Naši prekladatelia majú cit pre jazyk a ručia za dôsledný a správny preklad.

technické preklady, odborné preklady

Viac ako 40 jazykov

Technické preklady sme schopní zrealizovať vo viac ako štyroch desiatkach svetových jazykov. Okrem klasiky, ktorú predstavuje angličtina, nemčina, ruština či francúzština zabezpečíme technické preklady aj v arabčine, japončine, vietnamčine, fínčine, rumunčine a v ďalších jazykoch európskych i ázijských krajín. Špecializujeme sa aj na úradný preklad právnych dokumentov, certifikátov, zmlúv a listín. Sme experti na tlmočenie. Sústreďujeme sa na konzekutívne tlmočenie (preklad kratších úsekov na školeniach či rokovaniach), simultánne tlmočenie (preklad realizovaný súčasne s prejavom hovoriaceho, ktorý je využívaný najmä na kongresoch a konferenciách) a šušotáž (šepkanie prekladu klientovi súčasne s prejavom hovoriaceho, ktoré je obľúbené na poradách a menších konferenciách).